Inspirace v odstínech šedi - Vítězné povídky soutěže Staň se novou E L James

Inspirace v odstínech šedi - Vítězné povídky soutěže Staň se novou E L James https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200425/bmid_inspirace-v-odstinech-sedi-vitezne--200425.jpg 3 43 9

Deset českých a slovenských čtenářů se nechalo inspirovat oblíbenou trilogií Padesát odstínů a napsali svou vlastní povídku. Někteří se zasnili, někteří vše vzali s humorem, někteří dokonce ještě přitvrdili…

mamzila
07.03.2021 2 z 5

Nebyl to úplně můj šálek kávy, ale začínající autoři se snažili. Třeba se časem alespoň od některých dočkáme i lepších počinů.

Aribana
23.12.2019 5 z 5

Nejvíce se Padesáti odstínům blíží povídka “Mé skryté já” v převráceném režimu!

Ivetaaa
09.07.2018 3 z 5

Některé povídky se mi líbili ale přečetla jsem jí kvůli tomu že jinou ( nepřečtenou ) jsem doma neměla.

kazecha
23.03.2018 3 z 5

Na knihu jsem narazila v knihovně po přečtení celé origoš trilogie 50 odstínů ... co říct, musela jsem ji číst na několikrát, protože a přestože jsou povídky více či méně vydařené - nešlo mi přečíst víc jak dvě po sobě. Mimochodem, nejvíce se mi líbila ta poslední ve slovenštině (sice jsem všemu nerozuměla, ale fakt jsem se zasmála).

Gabriela21
26.09.2016

Já hodnotím velice kladně knihu.Všechny povídky se mi moc líbily.Hlavně psí víno a cena perel.Ty byly pro mě nej.Zase si knihu brzy přečtu.Trochu přemýšlím nad 50 odstíny šedi,ale je to strašně tlusté :-D

Iny
25.03.2016 3 z 5

Psí víno a Nevěrný...Dle mého názoru nejlepší povídky....Povídka Zítřky, která vyhrála, se mi bohužel líbila ze všeho nejméně. Ale možná je to prostě tím, že mnou zůstala nepochopena...

Samira
24.07.2014 3 z 5

Kniha se těžko hodnotí, některé povídky by si zasloužily vyšší hodnocení, jiné mě moc nechytly. Celkově je to ale hodně depresivně laděné. Já vítěznou povídku naopak vyzdvihuji, mě se líbila moc, vyznání bylo opravdu krásné, jen mohla být o pár stran delší. Jako jediná měla i romantický náboj. Některé další mě taky zaujaly, ale ty useklé konce, které jsou dány formátem, nechávaly až moc velký prostor fantazii a člověk je opouštěl naštvaný, že nemůže číst dál.

martulkat
18.07.2014 5 z 5

Mně se povídky líbily moc, dá se říct, že mě navnadily na samotné Odstíny šedi, po kterých jsem teda dychtivě sáhla, ale nedočetla ani první díl do konce. Zklamání.
Povídky dobré pro jejich rozmanitost, ale souhlasím s předešlým hodnocením, ta, co byla vybraná jako vítězná, by v mém pořadí skončila jako poslední :-).

kikies
20.05.2014 3 z 5

Těžko hodnotit sbírku povídek úplně odlišných autorů... inu, některé povídky jsou lepší, jiné horší, jediné co mohu za sebe tvrdit, je to, že nesouhlasím s oceněním, podle mě jsou ve sbírce lepší povídky než právě ta vítězná ;)

sex povídky erotika Padesát odstínů

Část díla

všech 10 částí díla

Kniha Inspirace v odstínech šedi - Vítězné povídky soutěže Staň se novou E L James je v