Indigové pohádky

Devět pohádek ilustrovaných devíti výtvarníky. Velký imaginativní impuls. Indigové pohádky oslavují lidskou kreativitu, svobodu, individualitu i víru v celek a přesvědčení, že vesmír je dobrý. Jsou třeba i o tom, že každý z nás má ohromnou moc tvořit svůj svět a že k tomu ani nejsou potřeba čáry. www.indigovepohadky.cz

http://www.databazeknih.cz/images_books/18_/185420/indigove-pohadky-bCI-185420.jpg 519
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Indigo Artists United

bytost
27.07.2016

Je to nádherná kniha, koupila jsem jich hned několik maminkám v mém okolí a světe div se, jednu jsem si ponechala. Jako proč, když už jsem dávno dospělá? No proto, že i já potřebuji v těžkých dnech načerpat sílu a laskavost, kterou nám kniha poskytuje. Kniha je kouzelná a četla jsem, že jedna z maminek se vyjádřila, že každé její dítko dostane v upomínku na své dětství tuto knihu a jeho první botičky. Je to více než symbolické, botičkám ve kterých se vydají do světa kniha poskytne ten správný směr...tak hurá za dobrodružstvím jménem život!

jolii
10.03.2016

Kouzelná kniha, srozumitelná pro předškolní děti textem, inspirativní pro fantazii svými ilustracemi.Jsem ráda, že na jejím vydání mám alespoň malinkatý podíl v rámci Startovače.

JanaDor
26.11.2014

Přidávám se ke chvále na tuto knihu. Celkově je nádherná a jen listování v ní mi dělalo radost. Samotné pohádky jsou jednoduché, ale přitom s jasným cílem povzvbudit to lepší v nás. I dětem se líbí. Můj syn se dokonce našel v jedné z nich, kde byl chlapeček velký nešika. Je moc hezky vysvětleno, jakou sílu má víra. Když uvěříš, že to tak je, tak se to opravdu stane. Uvěřil obyčejné šišce, že je kouzelná, že už nikdy nebude nešika a taky nebyl. Super, takovou pohádku syn potřeboval slyšet....Ráda se ke knize budu vracet. Je to malý poklad.

bibi.r
03.11.2014

Naprosto úžasná a velmi inspirativní knížka. V každém příběhu je nějaké moudro, nad kterým je třeba popřemýšlet.
Ilustrace jsou originální, neotřelé, zajímavé a rozhodně ne nudné a tuctové. :)

knihožrout
20.01.2014

K této knížce jsem se dostala náhodou přes kamarádku, a jsem ráda, že jsem se o ní dozvěděla, protože se v normálním obchodě nedá koupit, jen přes internet. Kniha je opravdu krásná, nádherně udělaná, příběhy, ilustrace, pexeso i omalovánky a záložka, i celé to, jak vznikla je úžasné, pročítáme jii s dětmi stále dokola. Jsem ráda, že pohádky mají i nějaký přesah, i když nevím, nakolik je mladší syn schopen toto vnímat, ale aspoň s ním kniha bude růst a obrázky jej zajímají už teď. A poznámka na okraj - knihu jsem si objednala a ještě než jsem stihla zaplatit, už jsem ji měla doma. Moc krásně mě tato neobvyklá důvěra v dnešním světě naladila a autorům alespoň touto formou děkuji...

Median
12.01.2014

Nádherný skvost, kniha, která se moc povedla, je z toho cítit ta péče a láska, s kterou se dělaly, opravdový klenot do knihovny, obsahem jsou pohádky co kus to originál, většinou se snaží říct i něco hlubšího... Jsem ráda, že tato kniha vznikla, o to je to cennější že nestandardní formou. Sálá z toho že se lidi ještě dokážou spojit pro něco výjimečného, za mě super.

Martina Svobodová

Martina Svobodová