Iluze jistoty

Iluze jistoty https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48066/bmid_iluze-jistoty-S0Z-48066.jpeg 4 67 67

Milostný román pro ženy o dvojici lidí na prahu středního věku. Hrdinové, oba z dobře situovaných, ale znepřátelených rodin, touží po trvalém citovém vztahu. Žádný z nich si to nechce ani sám před sebou přiznat, ale postupně se jejich původně nezávazné partnerství mění v hluboký cit...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Absolutely, Positively , 1996

pip11
26.07.2023 5 z 5

Starší, ale pěkný příběh zasazený do prostředí vynálezů a sponzorských grantů, kde opět nechybí linka s nebezpečím. Molly i Harry se mi oba líbili, tak rozdílní a zároveň jako puzzle. Příbuzní, kteří zde dostali větší prostor, to teda byli dárečkové. Celý příběh se mi velmi líbil, je to zábavné a pohodové čtení.

Kudík
03.10.2021 5 z 5

(SPOILER) Zde uvedená anotace je trochu zavádějící a moc neříkající, ale kniha sama o sobě je velmi čtivá. Jediné, co mi dalo zabrat byly první kapitoly, kde na mě Molly dělala dojem hádavé potvory. Víc jsem se nemohla plést, protože to, co zde předváděla, bylo úžasné. Při pozvánce a dále v samotné vegetariánské restauraci byla nepřekonatelná. :) Harry nebyl až tak blázen, jako byl jiný, vlastně slovy Molly ... jedinečný. Stínového pachatele jsem odhadla velice brzy, protože ani moc možností na výběr nebylo.
Kniha je sice mírně žánrově přeplácaná, taková sci-fi romantická detektivka s nic moc obálkou, ale já se bavila.

barb_B
17.03.2021 3 z 5

Tuhle spisovatelku mám ráda. Ona prostě umí.

petraj30
08.07.2020 5 z 5

Knize jsem nedávala moc šancí, ale byla jsem moc spokojená. Bylo to krásné.
Doposud jsem od autorky četla jen historické romány a tohle bylo pro mě něco trochu jiného i nového. Byly tam stejné základy jako vždy - láska a napětí, ale obohaceno ještě o paranormální aktivitu. Bylo to trochu sci-fi i hodně překombinované, ale mě to strašně bavilo.
Harry sice nebyl typický kladný hrdina, měl svoje nálady a možná byl taky tak trochu blázen, ale v dobrém slova smyslu, ti opravdoví blázni se spíš motali všude kolem:-)
Z této knihy jsem byla nadšená a v budoucnu budu vyhledávat i její knihy z dnešní doby.

kacaaba
02.09.2016 5 z 5

Další skvělá kniha plná lásky, napětí, detektivní zápletky a paranormálních jevů.

Ivetaa
19.05.2016 5 z 5

Mně osobně se kniha moc líbila. Je tu detektivní zápletka a hezky rozepsaný vztah dvou lidí, který na rozdíl od jiných knih působí dokonce reálně.

Barbora H
04.04.2016 2 z 5

No... snad si ani ty 2* nezaslouží...

kika 13
19.01.2013 3 z 5

Romantický román,který se dobře četl.

Jayne Ann Krentz
americká, 1948