Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech

Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418374/bmid_ilustrovany-atlas-neuveritelnych-fa-Vfi-418374.png 5 119 33

Věděli jste, že chobotnice má tři srdce? Že pštros neumí couvat? Že včely nikdy nespí? Nebo že se tučňáci smějou, když je někdo lechtá? Tato a mnohá další fascinující fakta ze zvířecí říše podaná s vtipem a lehkostí najdete v bohatě ilustrované knížce od populární švédské umělkyně.

Příroda, zvířata Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Illustrated Compendium of Amazing Animal Facts

xxtom
09.12.2019 4 z 5

Dětská obrázková knížka zajímavostí o zvířatech psaná pouze v heslech. Klidně by mohla být delší.

Barticek
10.11.2019 5 z 5

Knížka je primárně určená dětem, ale i dospělí se dozví spoustu zajímavých věcí. A navíc je knížka po výtvarné stránce prostě nádherná!

Kacennnka
02.11.2019 4 z 5

Krátké, výstižné, zajímavé, roztomile. Spíš jednohubka, ale fakty jsou fakt zajímavé a ilustrace příjemné.

mikoss
25.10.2019 5 z 5

vyšlo v češtině a kniha je úžasná

Roscata
18.10.2019 5 z 5

Pamatuju si, že už jako malá holka jsem milovala všemožné atlasy a encyklopedie. Především ty o zvířatech. Jenže, jak už to tak bývá, s věkem jsem na tuhle zálibu pozapomněla. Tedy až do chvíle než jsem uviděla tenhle Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech. Prostě jsem ho musela mít. A je parádní.
Je to přesně ten typ co zaujme děti i dospělé. Má nádherné ilustrace a zajímavosti které se o některých zvířatech dozvíte jsou někdy opravdu neuvěřitelné. Vážně. Copak vy jste věděli že se tučňáci smějí, když je někdo lechtá?

Marčullkas
13.10.2019 5 z 5

Úžasně zpracovaná kniha.

Měňavka
12.10.2019

Rozhodně doporučuji!

aralka
30.09.2019 5 z 5

Taková knižní lahůdka :-) krásně graficky zpracovaná knížka, osobité jednobarevné ilustrace na smetanovém kvalitním papíře, sympatický menší formát , hravou formou napsané zvláštnosti o zvířatech, každému je věnována jedna dvojstrana... pro děti je to asi málo barevné bych řekla, ale ty kresbičky jsou fantastické, já jsem z celé knížečky nadšená!!

_Žanet_
28.09.2019 4 z 5

Knížka se mi líbila, i když se přiznám, že bych klidně jako zarputilá milovnice zvířat snesla faktů o něco víc a méně kreseb. Ty byly ale zatraceně povedené a já jsem ráda, že jsem si tuhle knihu pořídila a může na mě koukat z poličky.

banánovépyré
13.09.2019 4 z 5

Nádherně udělaná knížka plná úžasných ilustrací :)

JanaDor
23.08.2019 5 z 5

Nejen děti, ale i mě baví si v knize listovat a číst si zajimavé informace, které jsem neznala. Ale co se mi líbí ještě více, je grafická podoba knihy. Je nádherná. Ilustrace jsou specifické, takže ne každému se můžou líbit, ale mě ano a moc.

wiix
19.05.2019 5 z 5

Nielenže to baví deti a pamätajú si z toho viac faktov ako z klasickej encyklopédie, na vetvy som bola i ja.

Ďumbierka
12.02.2019 4 z 5

Toto je veľmi milá, krásne ilustrovaná a zábavná knižka. Stojí za to si ju prelistovať / prečítať. Dozvedela som sa veci, ktoré som naozaj nepoznala a aj som sa pri nej zasmiala. Uvažujem, že si ju zadovážim aj do svojej knižnice ;) .