Ilustrované pohádky o zvířatech

Ilustrované pohádky o zvířatech https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317356/bmid_ilustrovane-pohadky-o-zviratech-ENw-317356.jpg 4 7 6

Brémští muzikanti, Kuřátko Strašpytlík, Liška a cáp, Kozlí bratři, Levhart a nebeský bůh, Psí hrdinové, Malá žirafka, O huse, která snášela zlatá vejce, Liška a cáp nebo Zajíc a želva – v této bohatě ilustrované pohádkové knížce najdete 10 klasických i převyprávěných příběhů o zvířatech, některé na motivy známých příběhů bratří Grimmů a Ezopových bajek. Malí čtenáři jistě uvítají velká písmena.... celý text

Kůň669
06.12.2023 3 z 5

Asi až na jednu pohádku, tak jsou ilustrace moc hezké a povedené. Psaná část pohádek je tak půl na půl. Zejména kvůli kostrbatosti slohu v některých částech.

Pulkrmon
22.10.2022 5 z 5

Já z knihy ze začátku moc nadšena nebyla, ale dceři se líbí neskutečně a čteme z ni každý den.

Richisa
08.10.2022 3 z 5

Bajky a příběhy o zvířátkách, zpracované ke čtení pro malé děti, k samostatné čtení nebo předčítání. Já jsem četla mláděti. Slabina za mě tkví hlavně v ilustracích, které jsou celkem nic moc.

lenkaBajza
01.06.2020 3 z 5

některé příběhy byly moc pěkné, některé naopak méně. Totéž platí o ilustracích... některé pěkné, některé až hrůza (zejména první dvě pohádky).

Natique
25.11.2019 5 z 5

I my knihu vřele doporučujeme. Moc hezké pohádky doplněné krásnými ilustracemi.

Abukšákul
03.09.2019 5 z 5

Moc pěkné pohádky, bajky a příběhy s krásnými ilustracemi. Vhodné na čtení před spaním či začínajícím čtenářům díky krátkému textu. Knihu můžeme doporučit všem milovníkům tohoto žánru =)