Hvězda severu / Ideální dvojice

Hvězda severu / Ideální dvojice
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53407/mid_hvezda-severu-Exp-53407.jpg 4 1 1

HVĚZDA SEVERU – Barbara Dunlop Kurátorka newyorského muzea Sydney vypátrala majitele starobylé vikingské brože, kterou potřebovala získat pro připravovanou výstavu. Texaský kovboj Cole je však vázán rodinnou tradicí, podle níž brož získává pouze zákonná manželka prvorozeného syna. Jediným možným kompromisem byla dohoda o formálním sňatku… IDEÁLNÍ DVOJICE – Mary Lynn Baxter Grant byl úspěšný mladý muž, zvyklý brát si všechno, co chtěl. Nyní si usmyslel, že získá Kelly, překrásnou mladou ženu, která se v městečku zčistajasna objevila. Kelly však nebyla jen tak obyčejná servírka, i když pracovala v místním bistru. Ve skutečnosti byla vynikající právnička, kterou Grantovi seslalo samo nebe. Dovolí Grant, aby mu Kelly obrátila jeho poklidný život naruby?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Thunderbolt over Texas,, Totally Texan , 2006

Dejnau
19.10.2021 4 z 5

Oba příběhy jsou skvělé.
První příběh mě zaujal o něco více díky pátrání po vikingské broži a tajnostech babičky.
Druhý příběh smutné právničky v maloměstě, která hledá smysl života a možná lásku byl v mých očích trochu nudnější a předvídavý..

harlekýnky

Část díla