Hurvínek mezi osly

Hurvínek mezi osly https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175726/hurvinek-mezi-osly-175726.gif 4 15 15

Škola? Tak to je pro Hurvínka jen velká ztráta času! Copak to k něčemu je? Taťulda se beztak jen pravidelně rozčiluje nad jeho žákovskou knížkou. Kéž by do ní už nikdy nemusel vkročit!… Když se objeví prapodivná osoba jménem Hýkálek, Hurvínkovi se přání splní. Oba se vydají do města Oslova, kde se do školy totiž vůbec nechodí. Co je to ale za místo, o kterém nikdo nikdy neslyšel? Prý učiněný ráj na zemi! Pojďte se společně s Hurvínkem přesvědčit i vy!... celý text

Naďa2411
29.11.2023 5 z 5

I Hurvínek patří mezi děti, které se nerady učí. Osudové setkání s osobou Hýkálkem ho přivede do města pod divným jménem Oslovo. Hurvínek se napije elixíru a pomalu se z něj stává osel. Vysvobodí ho taťulda Spejbl s Máničkou a Žerikem? Pěkný příběh v aknize, ve které hloupost naštěstí nezvítězí.

PajaPaja007
03.11.2020 5 z 5

Paradni zalezitost. Vtipna, hrava, poucna.

Damato
09.03.2016 5 z 5

Jezdíváme s vnučkou celkem pravidelně do Divadla S+H a při naší poslední návštěvě jsem ji tuto knihu koupila. Nadšení z Hurvínka , Spejbla i Máničky nám vydrželo o to déle a cestou ve vlaku jsem knihu pro vnučku četla nahlas - a stalo se, že jsme seděly s vnučkou v kupé spolu s pár cestujícími, kteří poslouchali i přesto, že vnučka usnula a já četla a četla z Prahy až do České Třebové. Druhý den jsem ji četla už jen vnučce, ale vzpomínka na cestující - dospělé lidi, kteří poslouchají ani nedutají mě rozesmává dodnes.

notburga
27.10.2015 5 z 5

Dcera i já jsme byly při čtení nadšené. Nemohly jsme se dočkat konce. Rády chodíme na pohádky do divadla tohle bylo hodně podobné,

Hurvínek

Miloš Kirschner