Hurikán / Ďáblova slza / Nezapomenutelná cesta / Stinger

Hurikán / Ďáblova slza / Nezapomenutelná cesta / Stinger https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129609/nejlepsi-svetove-cteni-hurikan-dablova-slza-nezapomenutelna-cesta-stinger-129609.jpg 4 38 6

Dick Francis - Hurikán: Perry Stuart, meteorolog z britské televizní stanice BBC, se rozhodne strávit dovolenou na Floridě a spolu se svým kolegou si splnit dávný sen: proletět okem hurikánu. Místo jedinečného zážitku však musí bojovat o přežití na pustém ostrově v Karibském moři a rozplétat intriky bezohledných podnikavců. Jeffery Deaver - Ďáblova slza: Washingtonský starosta dostane dopis, v němž neznámý vyděrač vyhrožuje vysokými oběťmi na životech, pokud do dvanácti hodin nedostane dvacet milionů dolarů v hotovosti. FBI se nemá čeho chytit a minuty ubíhají. Jejich jedinou nadějí je specialista na zkoumání dokumentů Parker Kincaid. Nicholas Sparks - Nezapomenutelná cesta: Když bylo Landonu Carterovi sedmnáct, život se mu navždy změnil. To se psal rok 1958, Landon končil střední školu a rozhodně se nehodlal zatěžovat starostmi dospělých. A ani ve snu ho nenapadlo, že by se mohl zamilovat, natož do dcery místního faráře. Ale srdce mu velelo jinak. John Nichol - Stinger: V osmdesátých letech CIA dodávala afghánským mudžáhidům řízené střely typu Stinger, které se nikdy nepodařilo získat zpět. Nebezpečné zbraně skončily v rukou teroristů a je třeba je zničit za každou cenu. Do afghánských hor tedy zamíří speciální komando, jehož členem je i pilot RAF Sean Riever.... celý text

Luigi1
29.07.2023 5 z 5

Napsané 4 rozdílné knihy se povedlo spojit ve velice dobré čtení

Luigi1
28.12.2022 5 z 5

Tato kniha mě oslovila v dobrém slova smyslu.

Jája92
17.10.2020 3 z 5

Musím se přiznat, že kombinace těchto příběhů mě příliš neoslovila, ačkoliv Nezapomenutelná cesta byla velmi emotivní a Ďáblova slza se mi vcelku líbila, i když i zde by se dalo leccos vytknout. Ostatní dvě mě nezaujaly.

Lacerta.j
30.12.2015 2 z 5

Ďáblova slza - do knížky jsem se začetla na základě vysokého hodnocení, těšila jsem se na záživnou detektivku. Místo toho jsem se dočkala celkem nudného příběhu s trapným koncem. Zákopník? Šmoulové? Ehm. Poslední stránky jsem si klepala na čelo :)

petka-2007
02.01.2013 5 z 5

Velmi dobrá kombinace, za mne spokojenost.

kacimilek
07.12.2012 5 z 5

Tahle kombinace 4 úplně jiných příbehů je skvělá. Všechna ta dílka se mi líbila, některá více, jiná méně, ale přesto tvrdím, že je tento součin několika rozdílných děl je šťastná.

Autoři knihy

Nicholas Sparks