Hory a lidé

Hory a lidé https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89599/bmid_hory-a-lide-kR5-89599.jpg 5 13 3

Krásně vypravená publikace slovem (Ota Pavel) a obrazem (Vilém Heckel) zpřístupňuje milovníkům přírody známé i téměř neznámé krásy našich hor: Šumavy, Orlických hor, Krkonoš, Jeseníků, Beskyd, Malé Fatry, Velké Fatry, Nízkých Tater, Roháčů, Vysokých Tater.

Luigi1
20.05.2022 5 z 5

Krásný rukopis Oty Pavla o krásách našich hor,doplněný krásnými publikacemi Viléma Heckela.

Ambo
19.04.2022 5 z 5

Tahle kniha se mi dostala do ruky díky nedávnému pobytu v cizí chalupě na Šumavě a byla mi skvělou společnicí během rána nad bábovkou a čajem. Slovy daná místa lépe vystihnout nešla.

hrdlickova_61
15.01.2020 5 z 5

V jedné ze svých povídek Ota Pavel vypráví o tom, jak se s Vilémem Heckelem setkal. Je to jen pár vět, ale jsou velmi působivé - tak, jak je to tomuto autorovi vlastní. Člověk hned zatouží sehnat si knížku Hory a lidé, přečíst si Pavlovy komentáře a potěšit se fotografiemi Viléma Heckela - a je předem jasné, že nebude zklamán. Tyto dvě osobnosti se po mém soudu k sobě výborně hodí svou úsporností, citlivostí a opravdovostí. Škoda, že oba předčasně zemřeli...

Šumava Beskydy Krkonoše Tatry hory a pohoří

Autoři knihy