Hořká čokoláda

Hořká čokoláda https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152103/horka-cokolada-152103.jpg 5 12 12

Tato kniha fejetonů odráží život v jeho protikladech - radosti i bolesti, smíchu i smutku, těšení i zklamání. Je hořkosladkým pohlazením pro každého, kdo věří, že rodina má ještě dnes smysl.

Liilith
18.02.2019 4 z 5

Nemohu říct, že bych se s autorkou 100% shodla, ale fejetony mi i tak připadají příjemně civilní a mnohdy trefné. Díky velké škále načatých témat si v knize snad něco najde každý.

Marylaa
04.11.2017 4 z 5

Obdivuji autorčinu schopnost psát o mnohdy banálních věcech, tak že to nejen není banální, ale (většinou) to má nějakou tu hlubší myšlenku. Jen mně u některých těch fejetonů napadá otázka "Co na to osoby, které ji k tomu inspirovaly?". A asi jsem rada, že pani Pinknerovou neznám osobně :)

lidunka1
02.06.2017 5 z 5

Hanka píše dobře. Její úvahy jsou ze života, mám je ráda.

Hebrey
04.12.2016 5 z 5

Tahle knížka zkrátka nemá chybu. Myslím, že by si jí měla přečíst každá žena, především ta, která má děti a prožívá veškeré radosti i starosti své role manželky a maminky. Zkrátka, potřebujete-li pohladit po duši a povzbudit, pak Hořká čokoláda je to pravé.

HBO
06.08.2016

Tato kniha mne velmi oslovila, v této knize nacházím potěšení, pohlazení, jsem ráda, že někdo dokáže opravdově popsat to, co cítí žena po více než 10ti letech manželství, kdo popisuje hořké i sladké chvíle. Jsem ráda za krátké příběhy, protože na žádné dlouhé čtení mi při péči o 4 děti nezbývá čas. Mám Hančiny knihy v kuchyni, obýváku i v ložnici. Díky za ně. Zpříjemňují mi mateřskou "dovolenou". HBO