Ho’oponopono - Havajský rituál odpuštění

Ho’oponopono - Havajský rituál odpuštění https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220534/mid_ho-oponopono-220534.jpg 4 30 7

Ho’oponopono je starý havajský rituál, jehož název v překladu znamená „vylepšit, vyčistit, napravit chybu“. Jde v něm o proces uvolňování a odpuštění. Základní myšlenkou je převzetí stoprocentní zodpovědnosti za vše, co se děje kolem nás i v nás. Naši realitu vytvářejí naše myšlenky. Přijmeme-li zodpovědnost za události, které se nám v životě přihodí, pak se nás týkají i všechny problémy jiných lidí, kteří nás vyhledají. A podle metody ho’oponopono máme moc vyléčit cokoliv, co nám vstoupí do cesty. Metoda zahrnuje „čištění“ sebe sama a našeho podvědomí od všech negativ, abychom dokázali vidět změny v ostatních. Když se postaráme o své vlastní potíže, odezní i u jiných. Nejdůležitější součástí rituálu jsou čtyři věty, které mění svět: Miluji tě. Omlouvám se. Odpusť mi. Děkuji ti.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Ho’oponopono - Das hawaiianische Vergebungsritual

Lily101
26.01.2024 5 z 5

Naprosto úžasná kniha s jednoduchými návody, které by i mohly fungovat. V průběhu četby této útlé knížky z veřejné knihovny jsem se rozhodla si knihu pořídit, tak bych jí brzy měla mít i ve vlastní knihovně. Nejedná se o knihu levnou, na to, jak je útlounká, avšak do života se bude hodit.

Chytuš
08.01.2024 4 z 5

Útlá knížečka, vhodná spíš pro začátečníky. Ohledně tématu se mi mnohem víc líbily knihy od Mabel Katz, která jde podle mého názoru více do hloubky. Každopádně pokud jste o ho´oponopono nikdy neslyšeli, může být tahle útlá knížečka správným kompasem pro další hledání...

cubeice
02.07.2023 5 z 5

Skvost (malý rozsahem, velký významem), který si mě našel přesně v okamžiku, kdy jsem potřeboval. Knížečka plná prostých pravd s "kouzelným" účinkem, která může být svítícím majáčkem na cestě k rajskému ostrovu , třeba i Havaji, uvnitř vlastní duše.

Bytost na cestě
16.04.2023 5 z 5

S touto knihou dostalo Ho'oponopono nový rozměr:) znala jsem ho dlouho, fungovalo. Ale tak nějak... Teď jsem ho pochopila do hloubky, s knížečkou pobyla pár týdnů, důkladně praktikovala a hlavně jsem více pochopila a procítila, jak to funguje. Přidala jsem si k tomu i vizualizační techniky a wooow. Zůstane po ruce :)

Pavlinek
18.07.2020 5 z 5

Jak ulehčit naší duši aby tolik nebolela :)

StihOMam
22.10.2017 4 z 5

Jednoduše receno to podstatne. Kniha, ktera si sveho ctenare najde, pokud ji ma cist. A cte ji ten, kdo se chce ve svem zivote posouvat dal a netahat s sebou zadne krivdy, negativni prozitky ani nezadouci omezeni.

Lucek
23.02.2016 5 z 5