Hned vedle

Hned vedle https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475245/bmid_hned-vedle-Mrm-475245.jpg 4 201 201

John a Marcy Stanleyovi se v touze po klidném životě přestěhují na venkov. Když se setkají se svými novými sousedy, myslí si, že narazili na pravé zlato. Marcy se rychle skamarádí s Jill, ale když obdrží zlověstný dopis, začne podezřívat Jillina manžela Marka, že něco skrývá. Něco temného a násilného. Shannon se stala obětí důkladně promyšleného únosu. Po svém osvobození je posedlá hledáním muže, který ji unesl, mučil a navždy změnil. Obě ženy hledají odpovědi a obě jsou odhodlané je získat. Ani jedna ovšem není připravena na to, co najde…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Right Next Door , 2019

NelaMaty
21.01.2022 5 z 5

Opravdu nečekaný závěr.

MedvidekS
21.01.2022 4 z 5

Psychotrhrillery čtu jednou za čas, takže to není můj nejoblíbenější žánr a nemám úplně přehled. Tato knížka se však četla velice dobře, prolínají se tam dvě časové linie a na konci se vám to spojí. Jinak za mě je to opravdu psycho a doufám, že si autorka všechno vymyslela :-)

Lenny.Wolf
20.01.2022 5 z 5

Ty bláho, dlouho jsem nečetla takhle dobrý psychothriller. A jako ten konec?!

romanka26
19.01.2022 5 z 5

Kniha se moc dobře četla, bavila mě.. A ten konec!!

jeny-v
16.01.2022 4 z 5

Tento napínavý román si své čtenáře určitě najde, ať už s pozitivní nebo negativní reakcí. Několikrát propírané téma sousedských vztahů, přátelství, tajemství, přetvářka nebo pomsta je zde kvalitně a hlavně čtivě zpracované. V knize se v kapitolách střídají scény jednak idylické rodiny Stanleyových - Marcy, Johna a jejich autistické dcery Caroline, kteří se snaží navázat přátelství s vedle nastěhovaným manželským párem Halpernových, a následně zoufalstvím Shannon Voglové, kterou únosce odtrhl od manžela Gabeho i syna Daltona a drží ji v temné kobce. S každým dnem bylo přežití otřesnější: "Stále se jí zdálo, jako by ji někdo pozoroval, ale ještě víc, jako by tu někdo lovil." Jaká je spojitost a motiv?

xena2711
12.01.2022 4 z 5

Super čtivý thriller se zajímavou zápletkou. Konec jsem si musela přečíst 2x, jestli jsem to správně pochopila:-)

kanitsuj
10.01.2022 4 z 5

Příběh byl na plný počet hvězdiček málo realistický. Zaujala mne zápletka, která byla v záplatě thrillerů s podobným titulem originální, ale na můj vkus trochu ledabyle nahozená. Scházely mi především uvěřitelné motivace jednotlivých postav a závěrečné "oko za oko" mi stejně jako předchozí scény únosu přišly neadekvátní a zbytečně drastické. Také stálé omílání partnerské věrnosti a mateřské lásky už bylo místy až obtěžující, nicméně chápu, že konec by bez takové důsledné přípravy čtenáře postrádal smysl. Zkrátka i čtenáři bylo potřeba trochu seprat mozek, aby pobral pointu:-)

dana8437
09.01.2022 5 z 5

(SPOILER) Tak trošku SPOILER… Naprostá pecka, dnes jsem dočetla a celou dobu jsem myslela, že přesně obráceně je něco divného v té druhé rodině! Neodhalila jsem tedy absolutně nic až do samého konce! Perfektně napsané, zpracované a námět bomba! Fakt super psychothriller!

jana3099
09.01.2022 4 z 5

Tak tohle je povedený psychothriller. Je s podivem, co všechno jsou někteří lidé schopni udělat, naplánovat a i vydržet. Včetně podivného chování, přetvářky, zloby a pomsty. Celý příběh se velice dobře čte, děj plyne a jste neustále v napětí, jak to bude dál probíhat. No a konec opravdu nepředvídatelný. Určitě doporučuji ;-)

martenkaaa
25.12.2021 5 z 5

Tak toto se povedlo. Střídání dějů a krátké kapitoly udržují čtenáře v napětí až do konce.
Nejde jinak naž za 5*.

mysterygirl
12.12.2021 4 z 5

Tak takovy prekvapivy zaver knihy jsem opravdu nečekala!

Chmelda1975
24.11.2021

Dobře se četla,napínavá až do konce,radši se nikdy stěhovat nebudu,nevíte na koho narazíte :))))

dopisy venkov sousedské vztahy únosy thrillery pro ženy

Autorovy knížky

2021  74%Hned vedle