Divné hlášky z knihkupectví

Divné hlášky z knihkupectví https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339391/bmid_divne-hlasky-z-knihkupectvi-5Zd-339391.jpg 4 439 439

Hlášky z knihkupectví série

Když Jen Campbell začala sepisovat své zkušenosti se zákazníky z knihkupectví na blogu, netušila, jaký úspěch zaznamenají. Postupem času se hlášky mimoňských podivínů dostaly z obrazovky počítače na papír a od té doby baví jak odvážné knihkupce, kteří musí dennodenně čelit podivným a občas poněkud děsivým dotazům, tak i jejich knihomilské zákazníky kteří dokážou ocenit absurdní a literární humor.... celý text

Literatura světová Humor Citáty a přísloví
Vydáno: , CPress

Weird Things Customers Say in Bookshop , 2012

Áňa 998
02.03.2019 5 z 5

Příjemná jednohubka na dopoledne! Rozhodně jsem se zasmála a na druhý díl se těším :-)

vendy.b.
23.02.2019 2 z 5

Chápu, že v těch situacích to mohlo být vtipné, ale takhle zpětně jsem se nezasmála snad ničemu a jen výjimečně jsem pozvedla koutky do mírného úsměvu. Za mě teda rozhodně nedoporučuju.
A že lidi jsou paka (sama s nimi pracuji), pro mě fakt není novinkou.

Christianne.K
25.01.2019 4 z 5

Myslím, že je to příjemná oddechovka do MHD žádné veledílo, ale určitě vás pobaví kolik knižních barbarů běhá po knihkupectví. Ne, jednou jsem se musela v MHD hlasitě smát a ne málo lidí na mě koukali jak na blázna.:D

KURACHJO2018
23.01.2019 5 z 5

Jak je psáno v několika komentářích dole - kniha určená k zasmání, Bohu žel , smějeme se lidské hlouposti, blbosti, bezohlednosti. Ale to se nám to směje, když si myslíme, že se nesmějeme sobě - a ono vlastně jo, žejo:-)))))

kamolka
17.01.2019 5 z 5

Nad hloupostí některých lidí prostě nepřestanete kroutit hlavou, ale aspoň se u toho nasmějete.

moore.allonsy
13.01.2019 5 z 5

Inspirující, občas vtipné, občas k pláči. Každý známe podobné perličky z vlastního života, kdy se setkáváme s lidskou nechápavostí, hloupostí či jen touhou pobavit okolí. Super!

Ana72154
11.01.2019 5 z 5

Teda rozhodně by mě nenapadlo, na co vše jsou lidé schopni se jít zeptat nebo shánět v knihkupectví :-D Pobavila jsem se :-D

Pavlusa007
26.12.2018 3 z 5

Střídavě se mi chtělo smát a brečet...

martina.culik
10.12.2018 2 z 5

Čekala jsem, že se trochu zasměji, ale bohužel jsem se nezasmála ani jednou. Hlášky byly opravdu divné (spíše než vtipné).
Největší problém jsem měla se samotný zpracováním knihy. Některé hlášky od sebe nebyly oddělené, některé byly naopak přerušené obrázkem a jedna dokonce začala na jedné stránce a pokračovala až o 3 stránky dál. Místo abych si tedy užívala obsah, rušila mě forma.

Hathor89
10.12.2018 5 z 5

Knihu jsem začala číst v tramvaji a lidé se na mě zvláštně dívali, když jsem se smála, v lepším případě potichu. Usmívala jsem se de facto celé čtení. Stále jsem si říkala, že lidé nemohou být přece tak tupí, jak vidno, někteří asi ano. A že někteří ani netuší, co se prodává v knihkupectví … to mě dostalo nejvíce. Hlášky ze života jsou vždy nejlepší.

Sandruš
05.12.2018 5 z 5

Pobavila mě, pracuji v knihkupectví a tak to dobře znám.

Půca4
24.11.2018 3 z 5

U knihy jsem se bavila. Pravda, některé hlášky byly méně vtipné, ale většinu knihy jsem se usmívala nebo dokonce smála nahlas. Proč ale 3 hvězdy? Většinou strhávám jednu hvězdu za jednu věc, co se mi nelíbí. Teď musím rovnou dvě. Šíleně mi vadily chyby v textu. Ne v gramatice nebo pravopisu, ale to, že jedna hláška začínala hned pod druhou hláškou, bez jakéhokoliv oddělení, a celý text tak ztratil vtip, smysl a přehlednost. To mi tedy skutečně vadilo a je to velká škoda. Doufám, že ve druhém díle Divných hlášek z knihkupectví se takové chyby už objevovat nebudou.

Patapuf
18.11.2018 3 z 5

Tak za prvé - není to vtipný... po přečtení zjistíte, že do knihkupectví chodí spousta kreténů jako do jiných krámů.... jediná výhoda této knihy je v tom, že s ní budete rychle hotový....

Makyny
14.10.2018 5 z 5

Vtipné, milé, bláznivé, oddechové... Je až neuvěřitelné, na co všechno jsou někteří schopni se zeptat :-D Příjemná oddechovka přečtená během chvilky.

Veronika33
07.10.2018 2 z 5

Kniha splnila to čo názov sľuboval "divné hlášky", bohužiaľ nie veľmi vtipné, zasmiala som sa od srdca snáď iba u dvoch. Veľmi rušivo pôsobilo, fušerské spracovanie textu napr. chýbajúci text hlášok resp. pomiešanie viet s inými hláškami. Ďalší diel už nekúpim, nestálo to za to.

freejazz
11.09.2018 3 z 5

hlášky sú fajn a vôbec sa im nečudujem, pretože svojho času odo mňa distingvovaná dáma v kníhkupectve požadovala glóbus Európy a rodičia promujúceho mladého muža ako dar hodnotnejšiu knihu - hodnotnejšiu v zmysle cenovo náročnejšiu. myslím si, že kníhkupci majú v talóne oveľa väčšie špeky než to, čo pozbierala autorka v anglických kníhkupectvách.
čo je však obrovské mínus je redakčná práca s knihou. taký šmejd vyrobiť a poslať na pulty a ešte za to pýtať peniaze, je nehorázna drzosť a vydavateľ by sa mal minimálne v hlbokom predklone ospravedlniť. ale čo by som chcel u nás...

rarášek
09.09.2018 4 z 5

Vážně jsem se nemohla přestat smát a někdy jsem nad některými lidmi a říkala si, že to snad ani nemůže být možné (ale chvíli jsem pracovala v knihkupectví, takže vím, že bohužel je). :)

GinaKicaid
04.09.2018 5 z 5

Pracuji brigádně v knihkupectví. Je až k pláči, jak to, čemu se máme smát, je reálné. Ale i proto nemůžu dát jinak, než plné hodnocení. Zamysleme se, zda opravdu nikdo z nás nevznesl někdy nějaký nevhodný dotaz...

LadyValeria
17.08.2018 5 z 5

Když nám přišla do knihkupectví, musela jsem se do ní s pousmáním začíst a přelouskala jsem ji během okamžiku.

Tahle kniha je právě tím, co o sobě říká - souborem nejrůznějších hlášek, které lidé řekli v jednom konkrétním knihkupectví a v oddělené části pak hlášky z nejrůznějších knihkupectví z celého světa. Některé jsou legrační, jiné překvapivé, další smutné, ale hlavně se jedná o prupovídky skutečně vyřčené lidmi. V práci jsme založili sešit, kam si podobné prupovídky zapisujeme a některé jsou až děsivě podobné.

Každý, kdo se chce zamyslet nad tím, co lidé vypouštějí z úst, nebo kdo má chuť si odpočinout a zasmát se, ať do tohohle dílka alespoň nakoukne. Má své kouzlo.

Rhodos
15.08.2018 4 z 5

Oddychovka,která pobaví...Určitě zakoupím další díl.