Hilda a král hory

Hilda a král hory https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417916/bmid_hilda-a-kral-hory-vL8-417916.png 5 91 12

Hilda série

< 6. díl

Hilda (komiks) série

4. díl

Dobrodruzi, dobrodružkyně, dobrodružčata, nelezte na skálu co je hodně špičatá. Mohl by to totiž ve skutečnost být troll nebo starý obr... Budiž vám varováním i nový příběh s Hildou, kterou jsme opustili v momentě, kdy sama přestala být člověkem. Netroufáme si prozrazovat víc než to, že vás čeká magické dobrodružství, které ovlivní budoucnost celého města Trolberg. V dalších rolích vystupují Hildina maminka, liškoloušek Větvík nebo velitel hlídky, která chrání město před trolly.... celý text

Komiksy Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Paseka

Hilda and the Mountain King , 2019

Knihotyna
14.08.2023 4 z 5

Poslední díl Hildy, navíc pokračování. Tohle jsem nečekala. Z Hildy je troll. Ale ten důvod, proč je z ní troll, to by mě nenapadlo. Nakonec se ukáže, že to zase tak úžasný nápad nebyl.
Hilda jako troll je stejně odvážná a nespoutaná jako lidská holčička, podaří se jí však osvobodit Krále hory, který chce zničit celé město. To by ale nebyla Hilda, aby jí nedošlo, jak to celé vlastně je a dá se zachránit!

Tento díl je nabitý ne jen dobrodružstvím a novým světem, který Hilda ve své nové podobě objevuje, ale především emocemi. Tři maminky a jejich děti. Každá je miluje a každá by udělala cokoliv, aby je ochránila. A to někteří velmi dobře vědí!

Lka
25.01.2023 5 z 5

Čtvrtý díl byl krásný a dojemný...

SamanthaCook
23.08.2022 5 z 5

Hilda a král hory je podľa mňa najlepší komiks z tejto série. Oceňujem ho hlavne kvôli koncu knihy ktorý som vôbec nečakala a bol veľmi podarený. Odporúčam každému nadšencovi komiksov a kníh :)
10/10

BrooksWasHere
03.03.2022 5 z 5

Výborná časť, pre mňa zatiaľ najlepšia z komiksovej série o Hilde :)

annes
01.06.2021 5 z 5

Tož Hildy by to chtělo zase trochu více :-) takže snad brzy budou nějaké další příběhy s touhle modrovláskou.

blackoutzuzi
20.05.2020 5 z 5

Čtvrtý díl Hildy je za mě prozatím i tím nejpovedenějším.
Klasická skvělá kresba, na kterou jsme zvyklí + napínavý a zároveň neskutečně milý děj, to je to, co dělá tuto komiksovou sérii tak výjimečnou. Pro mě srdeční záležitost a už se těším na další díly!

elenai
07.05.2020 5 z 5

Moje milovaná Hilda se vrátila se vší parádou. Bylo to čarokrásné, magické a dojemné. Trollí svět mi uhranul, moc se mi líbila legenda o trollí pramáti. A ačkoliv byl děj jasně předvídatelný, moc jsem si Hildu a její blízké a kamarády užívala, byť už dávno nejsem malá holčička.

mynonka
28.12.2019 5 z 5

To zase bylo krásné. Ať je vám 5 nebo 105, vždycky se vám to bude líbit. Nedá se tomu absolutně nic vytknout. Jedině, že to přečtete během vaření (a jako já něco připálíte), a chtěli byste hned další :).

Marcik7
02.12.2019 5 z 5

Tuhle holčičku mám moc ráda a její příběhy, které poučí i dospělé.

Angiee88
28.10.2019 5 z 5

Prostě Hilda a její dobrodružství mě nikdy nezklamou. Podívat se, jak zijou Trollové, moc pekny. No a Hilda jako trolli holčička byla roztomilá. Za me super!

čika
22.10.2019 4 z 5

Hilda je super, tato mi prisla malicko ukratena, tenka, neviem....

bosorka
21.10.2019 4 z 5

Hilda je pořád parádní, dobrodružná, zábavná, krásná. Ale přeci jen k 5 * tady ždibíček chyběl. 4 a půl.