Herecká manželství - Nové příběhy

Herecká manželství - Nové příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250316/bmid_herecka-manzelstvi-nove-pribehy-250316.jpg 4 8 4

Herecká manželství série

Když vloni na podzim vyšla kniha Herecká manželství, stal se z ní okamžitě fenomén. Její pokračování s příběhy českých hereckých legend, jakými jsou manželé Preissovi či Miloš Kopecký a Stela Zázvorková, Petr Kostka a Carmen Mayerová, Veronika Žilková a Martin Stropnický, Jana Šulcová a Oldřich Vízner, Regina Rázlová a Petr Oliva, Zlata Adamovská a Petr Štěpánek a Jan Skopeček a Věra Tichánková slibuje naprosto fascinující čtení.... celý text

Pavelpi
12.03.2024 5 z 5

Velmi dobře napsáno. Jednotlivé příběhy jsou dobře rozebrané a celkem se dozvíme i mnohé příběhy, které jsem vůbec netušil ( například Josef Zíma a Marie Kyselková, Petr Kostka a Carmen Mayerová a další). Myslím, že se kniha autorům povedla.

Pavouček2
21.11.2019 4 z 5

Velmi zajímavé.

cleopatra11
03.12.2017 5 z 5

S velkým zájem jsem si přečetla tuto knihu. Některé informace pro mě byly nové. Kniha je doplněna mnoha fotografiemi.

pagac17
01.04.2016

Výborně jsem se pobavil touto znamenitou publikací o hereckých manželstvích. Hodně jsem o nich četl a viděl, autoři však šli do podrobností a mnohé mi připomenuli a odhalili.