Vražda Rogera Ackroyda

Vražda Rogera Ackroyda https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13036/bmid_vrazda-rogera-ackroyda-BzU-13036.jpeg 5 885 158

Hercule Poirot série

Detektivka, ve které se setkáme i s inteligentním a ješitným mužíčkem, soukromým detektivem na odpočinku, pěstitelem dýní Hercule Poirotem. Tentokrát musí vyřešit vraždu známého průmyslníka.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

The Murder of Roger Ackroyd , 1926

magduska
09.12.2015

Dokonalá detektivka se vším jak se k dokonalé autorce patří.

Asdas
23.11.2015 5 z 5

Po tomto už len vymyslieť detektívku kde bude vrah samotný čitateľ :) geniálne

Ladislav.Knap
15.10.2015 5 z 5

Naprosto geniální rozuzlení. Už jen kvůli posledním třem kapitolám stojí tato kniha za přečtení.

Joges
08.07.2015 5 z 5

Poutavá a napínavá detektivka od prvních stránek. Příběh A. Christie je jako vždy spletitý, plný podezřelých osob a v závěru velmi překvapivý. Děj i průběh vyšetřování vyzněl trochu monotónně, ale jinak všechna čest autorce, v době vydání musela být detektivka hotová senzace. Velmi dobře vymyšlený a napsaný konec mě přinutil udělit plný počet bodů.

Cuprinka
17.05.2015 5 z 5

Výborná detektivka, skvělé rozuzlení, těžko se od ní odtrhnete a když ano, už přemýšlíte, kdy se k ní zase vrátíte...

susu
16.04.2015 5 z 5

Top od Agathy - i po mnoha letech si pamatuji, jak kniha skončila

locin
15.01.2015 5 z 5

Opět mě udivuje brilantně promyšlená zápletka a strastiplná cesta Hercula Poirota za skutečným vrahem. Člověk během příběhu obviní mnoho postav, ale nakonec je to stejně ta nad kterou se ani nepozastaví.
Skvělej konec naprosto to změnilo úplně všechna má očekávání.

kiki11
06.09.2014 5 z 5

Jedno z nejlepších děl Agathy. Super počtení!

fiona007
08.08.2014 5 z 5

Super detektivka s úplně neskutečným závěrem. Bravo, Agatho:-)

tlllk
02.06.2014 3 z 5

Asi budem za kacíra, ale v tomto prípade dám prednosť filmu pred knihou. Agáta je síce klasika, ale tak prepointované dielo ma už nudilo, asi to nie je celkom môj šialok kávy

Modrina
19.05.2014 5 z 5

Pro mě jedna z nejlepších. A to za ni byla Agatha Christie vyloučena ze svazu spisovatelů detektivek. Proč? No proto, koho udělala vrahem. :)

wikiniki
17.05.2014 5 z 5

Prostě skvělá detektivka. I když jsem věděla, kdo je vrah, při přečtení jména jsem tomu i tak nemohla uvěřit. Doporučuju si přečíst.

Myska7
13.02.2014 5 z 5

Perfektní detektivka, po odhalení vraha mi jen spadla čelist a nevěřila jsem vlastním očím.

Kmotr99
04.02.2014 4 z 5

Opravdu skvělá detektivka se skvělou zápletkou a ještě skvělejším rozuzlením. Po přečtení jsem měl opravdu zvláštní pocit.

fruitbueno
30.01.2014 5 z 5

Jedním slovem - vynikající díl!

Highlander
23.01.2014 5 z 5

Pro mě je to jedna z nejlepších detektivek. Rozhodně budete na konci dost překvapeni. :) Knihu doporučuji, pokud jste ji ještě nečetli.

pavucik
02.01.2014 4 z 5

Radim medzi tie najlepsie diela. U mna jednoznacne vitazi Orient expres, Smrt na Nile a Zlo pod slnkom, ale tato je tiez brilantne napisana. Jedna z nadiskutovanejsich a v tej dobe kontroverznych knih prave kvoli necakanemu odhaleniu vraha. Mna osobne na vraha troska naviedlo aj to, ze som pred nou citala Vianoce Hercula Poirota, ktora sa mi tym padom pacila o nieco viac ako tato. Myslim, ze mozem v klude napisat, ze Agatha Christie si zasluzi vsetky pochvali a slavu, pretoze bola (v mojom pripade stale je) majstrom svojho zanru.

Patw
29.12.2013 5 z 5

Nečekaně! Opravdu povedená kniha, avšak se mi to četlo trochu hůř než předchozí díla Agathy Christie. Ale to na brilantnosti této detektivky vůbec neubírá, a jak už jsem napsal konec je opět nečekaný.

Marčullkas
24.07.2013 5 z 5

Moc hezky napsané a nečekané odhalení. To mě u Agathy baví!

srutkovaa
05.07.2013 4 z 5

Určitě úžasně napsaná kniha. Celou dobu jsem si myslela, že vím, kdo bude nečekaný vrah. Ale takový konec jsem opravdu nečekala:) Nicméně na deset malých černoušků tato kniha nemá.