Ľúbi ma, neľúbi ma

Ľúbi ma, neľúbi ma https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414178/bmid_lubi-ma-nelubi-ma-YnQ-414178.jpg 4 28 5

Helen Grace série

Vyšetrovateľka Helen Graceová spozoruje na opustenej ceste dokrvavenú ženu. Obeť ešte dýcha, z úst sa jej derie nezrozumiteľné slovo, no vzápätí skoná. Na hrudi má strelné poranenie. Vrah útočil z bezprostrednej blízkosti, ale o lúpežné prepadnutie nešlo. Prečo by niekto zabíjal matku so silným sociálnym cítením? Smrť obľúbenej ženy nedáva zmysel a prípad sa ešte viac zamotá, keď o necelé tri hodiny dôjde k druhej chladnokrvnej vražde, tentoraz v centre mesta. Helen tuší, že čelí nemilosrdnému monštru, ktoré postupuje podľa zvráteného, premysleného plánu. Ako sa mu však dostať pod kožu? Obete sa nepoznali a vraždy na prvý pohľad nesúvisia. Isté je iba jedno: hodiny neúprosne tikajú a ďalšou obeťou môže byť ktokoľvek.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ikar (SK)

Love Me Not , 2017

Lexie321
22.05.2022 4 z 5

Kniha je moja prvá z tejto série aj od tohto autora a určite si prečítam aj iné. Krátke kapitoly boli super. Kniha prekypuje napätím a jednoducho a rýchlo sa číta. Téma bola zaujímavá a postavy vyšetrovateľov ako aj Daisy skvelé. Vrelo odporúčam.

eliska7389
26.10.2021 3 z 5

Arlidge píše skutočne pútavo . Krátke kapitoly sú super a človek sa rýchlo dostane do deja. Hlavnú vyšetrovateľku Helen som zo začiatku nemusela no postupne mi prirastla k srdcu :) ..tuto knihu však radím asi k najslabšej v sérii SPOILER* koniec mi prišiel trošku neuveriteľný a pritiahnutý za vlasy ...že by mladé dievča dokázalo tak dlho unikať celému vyšetrovaciemu týmu

MarianP
17.09.2020 4 z 5

Páči sa mi autorov štýl písania veľmi krátkych kapitol. Kniha tak rýchlo ubieha, má spád a veľmi dobre sa číta. Dejová linka je priemerná, ničím špeciálne nezaujme, ale celkový dojem z knihy je fajn. Taká slabšia kniha od Arlidgea, ale stále fajn...

knihomolka_eli
20.05.2020 5 z 5

Kniha sa mi velmi pacila, asi zatial najviac od tohto autora. Dej nie je narocny, ubieha rychlo, knizku som zhltla za jeden vecer. A naozaj sa mi pacila. Pachatel mal smutne dovody na svoje ciny...na jednej strane mi bolo pachatela luto, na druhej ho to neospravedlnuje. Desit ma moze akurat to, ze taketo pribehy maju deti aj bezne :-/. Necakala som taky scenar na konci...cely vysetrovaci tim som mala rada prave v zlozeni v akom bol...strasna skoda, ale patri to do pribehu. Uz sa neviem dockat dalsej casti. Caka ma uz na policke :-)

Dada077
03.01.2020 5 z 5

Ako všetky predchádzajúce od Arlidgea, ani táto ma nesklamala. Krátke kapitoly, rýchlo napredujúci dej, tentokrát sa v ňom menej rozoberal súkromný život hlavných postáv, ale za mínus to nepokladám. Aj téma je na dnešnú dobu viac ako aktuálna.

Kniha Ľúbi ma, neľúbi ma je v