Keď čert nespí

Keď čert nespí https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372794/bmid_ked-cert-nespi-EKT-372794.jpg 4 35 7

Helen Grace série

V zašitom nočnom klube Raj bolesti, kde každý môže byť na chvíľu sám sebou, sa stretáva uzavretá komunita. Klientela je pestrá, diskrétnosť je preto zákonom. Útočisko však naruší vrah a na mieste zostane jeden mŕtvy. Vo svete, kde je anonymita všetkým, môže aj jediné priznanie obrátiť život naruby. Svedkov je mnoho, no pre chúlostivosť prípadu každý mlčí vrátane ženy, ktorá vedie vyšetrovanie – Helen Graceovej. Helen obeť poznala. Vlastne viac než to – poznala ju lepšie ako ktokoľvek iný. Keď vrah udrie znova, bude sa musieť rozhodnúť. Koľko hraníc je ochotná prekročiť, aby chytila nepolapiteľného vraha?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ikar (SK)

Little Boy Blue , 2016

Lexie321
21.07.2022 5 z 5

(SPOILER) Kniha bola skvelá. Dej bol napínavý a niesol v sebe atmosféru, že sa niečo chystá a už od začiatku bolo jasné, že to pre Helen dopadne zle. Ďalšie úžasné pokračovanie super série.

mirec88
23.08.2020 5 z 5

Ďalší diel s vyšetrovateľkou Helen Graceovou bol opäť výborný. Keďže ďalší diel som čítal už skôr, tušil som ako sa kniha skončí a čím ďalej, tým viac kráčala k smutnému, ale nevyhnutnému finále. Zaujímavé bolo aj samotné vyšetrovanie a to, že sa to odohrávalo v prostredí BDSM. Odporúčam túto knihu, ale nie slabým povahám. Je to fakt mrazivý thriller.

knihomolka_eli
16.02.2020 5 z 5

Dalsia dobra krimi od autora. Mna bavila, bola napinava a ten zaver by som si teda ani netipla...Helen mi je vlastne strasne luto, je mi luto jej sukromneho zivota, a aj toho, ako kniha skoncila. Uz len dufat, ze nato pride Charlie, pretoze v nikom inom nie je potencial nato, aby to rozluskal. Tesim sa na dalsie casti. A teda stale dufam v stastnejsie konce :-).

kadgam
09.01.2019

Dobre napísaný krimi-román.
Je mi ľúto, že tento druh literatúry zabieha do čoraz väčšej krutosti. Je to preto, že všetko ostatné už bolo napísané alebo si to čitateľ žiada?

MarianP
10.08.2018 4 z 5

Kniha má spád, pretože je písaná v krátkych kapitolách a to jej dosť pomáha k tomu, aby bola atraktívna pre čitateľov. Mne osobne to vyhovuje, hoci je tých kapitol naozaj veľa, človek sa nestratí. Autor si drží latku celkom vysoko, verím, že aj ďalšie detektívky budú zaujímavé ako táto !

Ďumbierka
25.04.2018 2 z 5

Knižku som dostala, nech ju skúsim a vyjadrím názor. Čítala som od autora len jeho prvú knihu - Jeden musí z kola von, kde knižka nebola zlá no pre moje osobné postoje a názory, sa mi tam isté veci nepáčili. Veľké plus v knihe sú KRÁTKE kapitoly, naozaj to odsýpa. Číta sa rýchlo, no na môj vkus sa dej veeľmi ťahal a napínavé to začalo byť na posledných 30 stranách... Takže až tak som z nej unesená nebola, nejaké veci som už dávno tušila a neprekvapili, čo je škoda...
SPOILER.... trošku mi vadí, že knižka skončila až veľmi tak, že treba čakať na pokračovanie.

ivana1975
21.04.2018 4 z 5

Vsetky casti su super a toto nieje vynimka. Lahko sa to cita, je to napinave a hlavne koniec bol pre mna velkym prekvapenim a uz teraz sa neviem dockat pokracovania

BDSM policisté

Kniha Keď čert nespí je v