Ničema

Ničema https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/115531/hawkins-brothers-nic.jpg 4 24 24

Hawkins Brothers série

< 2. díl

Amy Peelová se živí ve vyhlášeném londýnském baru jako tanečnice exotických tanců pod uměleckým jménem Zarsitti. V raném dětství byla unesena a na svou minulost a rodiče má jen útržkovité matné vzpomínky. Je smířena s tím, že je nalzenec bez rodiny a přátel. Edmund Hawkins je navzdory svému mládí a urozenému původu ostříleným, životem zoceleným námořníkem s nejasnou pirátskou minulostí a nebezpečnou přítomností. Když je v jedné kritické situaci nucen přijmout pomoc krásné tanečnice, chce se jí odvděčit tím, že jí pomůže vypátrat rodinné kořeny. Ušlechtilá snaha je završena úspěchem, ale štěstí, jak se zdá, mladým lidem nepřináší. Dívčino srdce už dávno patří pirátovi, avšak s nově nalezeným původem bude muset Amy plnit i staré závazky...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

The Notorious Scoundrel , 2010

georginaa
28.11.2021 3 z 5

Pěkný příběh o krásné tanečnici a námořníkovi s pirátskými sklony. Když se ty dva potkají, strhne se bouře plná citů.

miruska1
18.09.2014 5 z 5

Čitala som ju už davnejšie ale pribeh sa mi pačil

mac.martina
27.10.2013 5 z 5

pěkný příběh, přečetla jsem ho jedním dechem. hlavní hrdinové si k sobě skvěke padli a byli si svým způsobem dost podobní. a jejich láska vzplanula tak rychle aniž by si to oba uvědomily a musí bojovat s osudem aby mohli zůstat spolu

LovelyLucy
14.05.2013 4 z 5

Já byla spokojená. Hltala jsem každé slovo. Hrdina mě bavil. Spousta humoru a ta romantika. Prostě super! :)

modranka
20.08.2012 odpad!

škoda prekladu, papieru a času na čítanie

Anglie 19. století historické romance

2012  67%Pirát a kráska