Hard Rock & Heavy Metal

Hard Rock & Heavy Metal https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/67270/hard-rock-heavy-metal-67270.jpg 4 13 4

Hard Rock & Heavy Metal : Encyklopedie od A do Z : Rock Warriors & Headbangin’ Heroes!!! Editor Neil Jeffreis. Předmluva k českému vydání Aleš Brichta. Encyklopedie hard rocku a heavy metalu sestavená kolektivem časopisu Kerrang!

Literatura naučná Umění
Vydáno: , Arcadia

"Kerrang!" Direktory of Heavy Metal: The Indispensable Guide to Rock Warriors and Headbangin' Heroes , 1993

jiri77
07.04.2024 1 z 5

Ve své době to možná mělo nějakou cenu, ale dnes je to publikace naprosto k ničemu. Nejvíce mě naštvalo ,jak se autoři vyjádřili o ,,Gamma Ray'',napsat ,že je to teatrální a průměrná ,,sólová'' jednotka, je podle mě naprosto mimo mísu. To samé platí o jejich albu ,,Heading For Tomorrow'', kde se vyjádřili ,že je to pouze k naštvání sousedů. Knihu už číst nebudu, nemá mi ,co nabídnout.

Varjohukka
03.08.2020 5 z 5

Velká nostalgie! Narazila jsem na ni dnes při úklidu knihovny. Byla to moje příručka začínajícího rockera :)

MíšaS.
07.06.2020 5 z 5

Skvělá kniha.

HTO
24.02.2011 5 z 5

Jednoduše: jedna z nejzábavnějších knih, které jsem kdy četl. Asi nejlíp ji vystihuje věta z předmluvy Jamese Hetfielda: „DO PRDELE – Metal je způsob života".