Garfield - zatmění Slunce

Garfield - zatmění Slunce https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212033/bmid_garfield-zatmeni-slunce-NmI-212033.jpg 5 46 6

Garfield série

Masivní tělesa ovlivňují tvar časoprostorového kontinua! Obsahuje stripy z 1.6.2003 až 3.1.2004.

Vidlička
25.05.2023 5 z 5

"Masivní tělesa ovlivňují tvar časoprostorového kontinua!"

Tak to jsem ráda, že konečně taky něco ovlivňuju! Zato Garfield (pro mě se začíná stávat jedním z největších filozofů všech dob) ovlivňuje naše životy naštěstí už hódně dlouho!

J: Tam venku je velký, nádherný svět.
G: Dávám přednost tomu malému hnusnému tady.

G: 25 let na téhle planetě, a co jsem vykonal? ... Absolutně NIC!
J: Co znamená ten spokojený úšklebek?
G: Promiň, skromnost mi nedovoluje...

J: Čtvrtky jsou moc daleko od začátku týdne, ale ne dost blízko k víkendu. ... Čtvrtky jsou jen na obtíž. ... Měl jsem ti dát jméno "Čtvrtek".
G: Pro tebe "pan Čtvrtek".

Kuža007
14.03.2023 5 z 5

Opět další skvělý díl Garfieldových stripů. Bezkonkurenční kvalitní humor. Geniální a stále vtipný. Navíc skvěle oslavené Garfieldovy 25. narozeniny. Nejlepší stripy:
"(Garfield vidí, jak se jemu podobný kocour hrabe v lednička) - Garfield: Promiň, neznám já tě?; Garfield z roku 1978: Měl bys. - Garfield z roku 1978: Já jsem ty v roce 1978. - Garfield: Paráda! A já jsem nový dokonalejší ty!; Garfield z roku 1978: "Nový" ano, ale "dokonalejší", to je věc názoru. - Garfield: Podle mého názoru ano.; Garfield z roku 1978: Jenomže tvůj názor je můj názor a můj je tvůj. To znamená, že náš názor je... é... není.... é... - (oba už jsou zmateni z toho filozofování) - (oba se vrhají do ledničky)"
"Garfield z roku 1978: Slyšel jsem, že od roku 1978 se hodně změnilo.; Garfield: Co třeba? - Garfield z roku 1978: Disko prý vyšlo z módy. - (Jon tančí disko) Garfield: V tomhle domě ne."
"Jon: Právě jsem snědl celý oběd... - Jon:... a ty jsi mi ani kousek neukradl. - Garfield: Vše nejlepší k narozeninám!"
"(Garfield dřímá) - Dortíček: Čau, kámo!; Garfield: Čau, halucinace! - Garfield: Počkat! - Garfield: Co tady děláš? Vidím vás vždycky, jen když držím dietu. - Dortíček: Tak to pro tebe mám překvapení! - Dortíček: Zrovna jsem slyšel tvého pána telefonovat s veterinářkou. Za chvíli máš dietu!; Garfield: Nemám! - Pizza: Já to můžu dosvědčit.; Garfield: To ne! Pizza nikdy nelže!"

Claudius
19.01.2020 4 z 5

Přestože nemám rád komiksy, mám rád komiksové stripy. Ke Garfieldovi nemám tak vřelý vztah, jako ke Snoopymu nebo ke Kelvinu a Hobbesovi, ale přesto je to geniální, suché, cynické a zábavné. Je to čtení tak na hodinu, ale na zvednutí nálady ideální.

trudoš
08.04.2019 5 z 5

„Jdu ven běhat.“
„Já taky. I když ne ven. A taky ne běhat.“

KillHurt
04.01.2019 5 z 5

Tenhle svérázný kocourek je numero uno ve stripech. Je jedno po kterém sešitě člověk sáhne, vždy se trefí do kvality. V tomhle dílu bylo velkým bonusem jeho setkání s vlastním mladším já k jeho 25. narozeninám. Garfield pobavil a já mohl v klidu při četbě vypnout.

Merlinit
26.12.2014 5 z 5