Garfield v čokoládě

Garfield v čokoládě https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/276817/mid_garfield-v-cokolade-H4T-276817.jpg 5 38 8

Garfield série

Další nadílka garfieldovských stripů. Už je mu třicet pět let a možná mu přibylo pár kil a brad, ale důležité je, že mu neubylo humoru. Povinná četba nejen pro ty, kteří si chtějí pořídit (nebo už mají) kočku, ale i pro všechny, co mají aspoň trochu smysl pro humor. Pokud vás Garfield nerozesměje, znamená to, že jste buď mrtví, nebo jeho majitelé.... celý text

Kuža007
14.03.2023 5 z 5

Další z četných skvělých Garfieldových dobrodružství. Plus největší zajímavost: Odieho první, a prozatím jediná slova. Nejlepší stripy:
"Jon: To byla paní Fenyklová.; Garfield: ÁÁÁno? - Jon: Co to bylo s její čivavou a toaletním papírem? - Garfield: Stačí, když řeknu: Mumie se vrací!" PS: (osobní poznámka) Gratulace Brendanu Fraserovi k zisku Oscara.
"Jon: Heleno, mám chřipku. - Jon: Myslel jsem, jestli bys mě nechtěla nakrmit polévkou. - Jon: Ne, olovo by mi nepomohlo, Heleno.; Garfield: Ouvej."
"(Garfield chce Odieho shodit ze stolu) - (chystá se k nakopnutí) - Odie: (otáčí se) Ať tě to ani nenapadne!; Garfield: Odie...ty... - Odie: Už jsem tvoje šikanování snášel dost dlouho, tlusťochu! - Garfield: (probouzí se) Uff! Byl to jen zlý sen. - (Garfield chce Odieho shodit se stolu) - (chystá se k nakopnutí, ale Odie se otáčí a Garfield toho nechává)"
"Jon: Hele, Garfielde, upekl jsem bábovku! - Garfield: (s plnou tlamou) Fakt? - Jon: Ale řekl bych, že už to víš.; Garfield: Jo, jo."

Knihomolka506
20.12.2020 5 z 5

Další dobrodružství oblíbeného zrzavého, tlustého ale milého kocoura,který se dokáže změnit v prudkou nenažranou chlupatou kouli,když není to, co chce on.

medlovice
11.08.2020 5 z 5

Garfield mě nikdy neomrzí. Pořád se bavím.

trudoš
15.06.2019 5 z 5

„Měl jsem strašné dopoledne... A ty jsi celé dopoledne spal!“
„A jaké z toho plyne ponaučení?“

Kočičídívka10
30.09.2018 5 z 5

Máme skoro všechny díly já prostě Garfielda miluju proto mu dávám 5 hvězdiček z 5. :-D

Dakarianna
27.06.2017 5 z 5

Výborný humor, Garfield nikdy nezklame.

Eremites
25.01.2016 5 z 5

Miluju Garfielda, miluju jídlo a miluju lenošení. Co víc dodat? :-))

Harry_
24.01.2016 5 z 5

Nestárnoucí Garfield přináší nestárnoucí kvalitu ;)