Forty Acres: Bílý muž pod bičem otrokáře

Forty Acres: Bílý muž pod bičem otrokáře https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236598/bmid_forty-acres-bily-muz-pod-bicem-otro-236598.jpg 4 26 5

Co kdyby se v americké společnosti měla prosadit myšlenka, že překonat bolestný odkaz otroctví lze pouze jeho znovunastolením? Mladý afroamerický právník Martin Grey se seznámí s lidmi, kteří patří k nejvlivnějším a nejbohatším černochům ve Spojených státech. Je poctěn, když ho pozvou na víkend mimo město. Tam se však dozvídá děsivou pravdu: Zdánlivě bezúhonní občané patří k tajné skupině, jež má v úmyslu opětovně zavést otrokářský systém – v němž by však tentokrát krutým ponižováním trpěli běloši.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Forty Acres , 2014

Martha725
12.01.2021 4 z 5

Jedno z největších překvapení. Napínavé, čtivé, velmi dobrý příběh. Za mě velmi oblíbený kousek.

Terinka30
08.02.2019 3 z 5

Na to, že jsem od knihy moc nečekala, mě příjemně překvapila. Nebyla zase až tak napínavá, ale tématika byla docela zajímavá. Takové průměrné čtení, které neurazí.

Shcleeba
08.08.2018 4 z 5

Příjemný oddychový thriller. Čtivé, místy napínavé, zajímavá myšlenka. Psychicky nenáročné, ale zajímavé čtení. Ideální knížka na letní posezení u vody.

Disease
14.12.2015 2 z 5

Vlhký sen každého Afroameričana :-) Vcelku zajímavý nápad, kde ovšem poněkud zaostává zpracování. Takhle je to standardní thriller, sice občas napínavý, leč ničím nevybočující.

mobelka
09.04.2015 4 z 5

Velmi čtivé, propracované, děj má spád.
v některých úsecích spíše strohé a někde zas rozvláčné.

otroctví černoši

Autorovy knížky