Finanční gramotnost v kostce aneb co Vás neměl kdo naučit

Finanční gramotnost v kostce aneb co Vás neměl kdo naučit https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/254690/bmid_financni-gramotnost-v-kostce-aneb-c-1qp-254690.jpg 4 9 2

Svět se točí kolem peněz (ať chceme, či nikoliv). Tvrdě kvůli nim pracujeme, často na ně myslíme… Také o nich přemýšlíme a někdy si necháme i poradit. Poradili nám správně? Směrujeme peníze vhodně? Finančních produktů jsou stovky, finančních poradců tisíce a stejně tak i navrhovaných řešení. Jak se v tom však vyznat? A komu vlastně věřit? Nebojte se financí, vyznejte se v nich! Máme pro Vás dobrou zprávu! Nyní držíte v ruce něco jako „kompas“. Kniha Finanční gramotnost v kostce Vám pomůže najít správný směr džunglí finančních produktů, poradců i finančních řešení. Stačí jen nalistovat správnou stranu… V příručce najdete: •přehled a charakteristiky základních finančních produktů, klady, zápory a co je/není vhodné jimi řešit; •nejčastější nešvary finančních poradců, na které si dát pozor; •nejdůležitější parametry dobře nastaveného finančního plánu •a mnoho dalšího. Věnujte svým penězům pozornost, odmění se Vám.... celý text

HDosoudilová
29.08.2018 5 z 5

Skvělá příručka pro ty, kdo se nevyznají v ekonomice. Je stručná, výstižná a plná užitečných pojmů.

ladyba
23.06.2015 4 z 5

Stručně, jasně výstižně. Ne každý finanční produkt je pro vás výhodný, ale bankovní či finanční poradce to nikdy nepřizná. Vždycky totiž bude výhodnější pro něj.

Autorovy knížky

2012  87%Finanční gramotnost v kostce aneb co Vás neměl kdo naučit