Fína Čokoláda

Fína Čokoláda https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429074/mid_fina-cokolada-xmH-429074.jpg 3 14 4

Pohádkový příběh o statečné čokoládové holčičce Fíně, o zahořklém Čokožroutovi, panu Marcipánovi, BonBonovi, Chilli Kostičce, Naty a vlastně o celém tajemství Muzea čokolády a marcipánu v Táboře. Nakladatelství - Cokomuzeum Ilustrátoři - Lukas Weird, Veronika Vacenovská

claire.dinner
08.03.2023 odpad!

Musím říct, že na knihu jsem se extrémně těšila, zaujalo mě nejenom téma, ale i ilustrace. Ve výsledku je to ale z mého pohledu neskutečná slátanina, příběh, který odpovídá spíše velmi amatérské práci žáka základní školy. Jména, děj, forma, za mě opravdu jedna z nejhorších dětských knížek, které jsem kdy četla. Odkazy na různé známé osobnosti, písně a situace budou za pár let úplně mimo, knížka tudíž není ani nijak nadčasová a neumím si představit, že by měla sloužit dalším generacím.

Ladis777
09.01.2022 5 z 5

Poetický nápaditý příběh, pěkný jazyk, snad jen ty veršíky mi úplně neseděly, ale jinak příjemné čtení. Líbilo se to moc i malé, ačkoliv tematicky to asi není úplně to, co by ji bralo.

Becca_books
05.09.2020 4 z 5

Poslouchaly jsme s dcerou jako audioknihu a moc se nám líbil jak příběh, tak písničky. Až jsme si k tomu musely jednu čokoládu vzít. Opravdu povedené.

chrastil
06.06.2020 4 z 5

Pěkný pohádkový příběh :-)

pohádky čokoláda

Autoři knihy