Objetí

Objetí https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179568/bmid_objeti-HoJ-179568.jpg 4 198 45

Fialový ráj série

Violet Edenové se v den jejích sedmnáctých narozenin převrátí život naruby. Je čas, aby zjistila, kým ve skutečnosti je. Její přítel ji zradí. Její nepřítel jí zachrání život. Bude se muset rozhodnout, jak velkou oběť je schopná přinést, čeho se dokáže vzdát pro dar, jenž jí byl přisouzen bez její vůle. Nebezpečně vzrušující a temný příběh Objetí je prvním dílem úspěšné tetralogie o dobru a zlu, o vábení touhy a možnosti volby. Violet se nečekaně ocitá jako ústřední bojovník v odvěké válce mezi padlými anděly a ochránci lidstva. Sama o takovou válku sice nestojí, ale svůj život postavila na dvou pravidlech: neutíkat a nevzdávat se. Stane se z ní Grigori, nebo podlehne vábení temnoty? Projde rituálem objetí, aby navždy zavřela dveře za svým dosavadním životem a vrhla se do neznáma? Na jejím rozhodnutí nezávisí jen její život, ale i osud nic netušícího lidstva.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Práh

Embrace , 2011

NikinkaFantasy
01.04.2014 5 z 5

Knížka byla takovou tou četbou na relax. Rozhodně mě bavila a oblíbila jsem si i citáty na začátku každé kapitoly. Ze začátku mi byla víc sympatická postava Fénixe, než postava Lincolna. Ale čím víc jsem se do knížky začetla, tím víc se mi Fénix protivil. Nakonec jsem si oblíbila Lincolna, i když je mi Fénixe trochu líto. Celá ta věc ohledně Grigori mě bavila a rozhodně se těším na další díl.

angelbooks
20.03.2014 5 z 5

Kniha vás rozhodně vtáhne přímo do děje. Občas jsem si říkala tyvado co tý Vilet je? :O furt nejdřív Lincoln pak Felix -,-.... Taky jsem se nemohla rozhodnou kterýho mám radši :D jen tedy jako faninky knihy samozřejmě xD. Vítku mám jen malinkou opravdu, skoro bezvýznamnou. Jaká je hodnost Anděla který předa ty schopnosti Violet ?... Na druhou stranu si ale myslím že spisovatelka to udělala schválně nechává nám v napětí jaký bude druhý díl... No snad se tam tahle moje otázka vyřeší :).
5* + doporučení :)

luciefeix
06.02.2014 4 z 5

Kniha se dobře čte a vtáhne vás do děje , přeskakování mezi jedním a druhým klukem je krapet divné ale proc ne :) v dnesni době normální

Markett
05.02.2014 5 z 5

Moc pěkná knížka. Hrozně moc se mi ta andělská tématika líbí. :) Tahle knížka se moc krásně četla, měla zajímavý děj a byla dost napínavá. Postavy se mi docela líbily- Violet mě někdy opravdu štvala s tím, jak se chovala. Ale jinak bych jí neměla co vytknout. Lincoln se mi líbil už od začátku...mno a Fénix se mi taky docela líbil, i když to byl takový zmetek, který s Violet manipuloval, ale i přesto na něm něco bylo. Obálka je moc pěkná, na tý není co vytknout. Celkově knížku můžu hodnotit velmi kladně a můžu i doporučit, protože je to pěkné oddechové čtení :)

ciniminisek
15.12.2013 4 z 5

Pěkný, klidný a oddechový příběh. Milostný trojúhelník o kterém jsem nejdřív nevěděla co si myslet. Měla jsem je ráda oba dva. Kniha byla lehce předvídatelná, ale na originalitě tomu neubíralo. Líbilo se mi to. Andělé mám ráda a dál je budu vyhledávat. Není to úplná špice, ale ničím neurazí. Závěrečný boj, bych trošku vyzdvihla, ale nu což, i tak jsem hltala každičkou stránku. Přečteno jsem měla za pár hodin, četlo se to samo. Shrnuto - pěkné počtení, okořeněné krásnýma chlapákama.

pro dospívající mládež (young adult)

Jessica Shirvington
australská, 1979