Feng-šuej Zdravé bydlení s čínským smyslem pro harmonii

Feng-šuej Zdravé bydlení s čínským smyslem pro harmonii https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145112/feng-suej-zdrave-bydleni-s-cinskym-smyslem-pro-harmonii-145112.jpg 4 2 2

Pokud se zajímáte o feng-šuej, ale nikdy jste se s touto starou čínskou metodou, jak z hlediska proudění energie zařizovat...

IVANA0123
09.10.2022 4 z 5

Tyto knihy mám z nějakého důvodu ráda, přestože se jimi v běžném životě neřídím. Náš dům je často plný chaosu a nesouladu, což této mojí zálibě vůbec neodpovídá, přesto ve mě tato četba vyvolává rovnováhu, mír a příjemné rozpoložení. Možná jednou do sebe vše zapadne a tato moje získaná psychická rovnováha a pozitivní energie těchto knih se začne projevovat i v mém okolí. Jediné čemu nerozumím je, že mě tato čtecí záliba chytá většinou v době podzimních plískanic a krátících se dnů. Bude to nejspíše potřeba vše srovnat a vytvářet krásno uvnitř, když venku už nás to moc netěší.
Konkrétně tato kniha mi ale připadala hodně strohá a zhuštěná. Základy v ní najdete, ale vysvětlení jsou plochá a řekla bych, že pracovat a měnit své okolí jen s ní, příliš nepůjde. Za mě 3,5*
(10/22)