Feng šuej - Lexikon od A do Z

Feng šuej - Lexikon od A do Z https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45227/feng-suej-lexikon-od-a-do-z-45227.jpg 4 15 3

Feng šuej se zabývá harmonickým prouděním blahodárné energie čchi, díky níž můžeme ovlivnit svůj život, aby byl zdravější, bohatší a šťastnější. A právě když budete využívat nabízené pomůcky z této knihy, najdete vnitřní rovnováhu a mnohé dálší. Kniha je totiž podrobným průvodcem Feng šuej.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Alpress

Feng Shui Lexikon , 2004

Filomena1961
11.04.2023 5 z 5

Feng-šuej v překladu vítr a voda, umění pocházející z Číny a je prodchnuto životem, všechno je bezprostředně spjaté. Prostředí, které nás obklopuje je vhodné harmonizovat, jelikož ovlivňuje náš zdravotní stav a celkovou pohodu. Učení feng-šuej nám nabízí možnosti jak to všechno provést v praxi. Kniha je nabita informacemi, takže každý, kdo si ji přečte, určitě si najde něco, čím si vylepší svůj domov, zahradu, prostě okolí. Změny mohou působit na všechny podstatné životní oblasti - zdraví, partnerské vztahy, finance, kariéru, úspěch. Zharmonizováním energie čchi můžeme dát podnět k zdravějšímu, bohatšímu a šťastnějšímu životu. Kniha mě zaujala, leccos jsem změnila a ještě mě čeká dost práce s vyčleněním zbytečných věcí. Ke knížce se zcela jistě ještě vrátím.

emilieselden
28.09.2021 3 z 5

Četla jsem spíše ze zajímavosti.

MartinaMartina
16.09.2019 5 z 5

Zajímavá kniha a mám i chuť něco z ní i vyzkoušet.
Některé věci jsemuz i vytvořila aniž bych znala a tušila co Feng šuej vlastně je.

feng-šuej

Christine M. Bradler