Femme fatale - Hrozba odjinud

Femme fatale - Hrozba odjinud https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314564/bmid_femme-fatale-hrozba-odjinud-Yac-314564.jpg 4 6 2

Život Eliáše, člena Agentury pro potírání nezvaných návštěvníků z paralelních světů rozhodně není nikterak nudný. Nabere však na obrátkách, když se ukáže, že stará proroctví nejsou až takové bláboly a jejich hlavní postavou je žena z jeho minulosti. Rázem se z práce nebezpečné stává práce smrtící. Kola osudu se roztáčejí a času je méně, než by se zdálo. Podaří se mu odhalit všechna tajemství a přežít?... celý text

VeronikaP.T.
17.11.2016 5 z 5

Autor detailně popisuje svět fantasy. Propojuje JEJICH svět s tím naším - a to nenásilnou, přirozenou cestou. Hlavní hrdiny totiž vykresluje jako běžné lidi, s chybami, s city, chtíči, celkem běžné osoby, snad jen trochu ,, vylepšené. " Tímto literárním počinem autor dokazuje, že i čtenář, který neholduje žánru fantasy, se do děje ponoří a prožívá klíčové situace spolu s hlavními hrdiny, děj čtenáře naprosto pohltí. U mě osobně díky naprosto neočekávanému závěru došlo k zástavě dechu :-) :-). Domnívám se proto, že kniha není určena jen pro milovníky fantasy, nýbrž pro každého člověka se smyslem pro detail. Za mě pět hvězd!

StandaToman
11.11.2016 5 z 5

Ideální knížka pro zkrácení dlouhé chvíle třeba v MHD. Brožová vazba je výborná pro držení jednou rukou což se v MHD skvěle hodí :)) K obsahu: Poutavý a napínavý příběh.Akční situace, kterých tu není po málu, jsou vylíčené pro mě detailním a zajímavým stylem. Takže za mě 5 hvězd a palec nahoru:)

Autorovy knížky

2016  70%Femme fatale - Hrozba odjinud