Farmakologie pro studenty zdravotnických oborů

Farmakologie pro studenty zdravotnických oborů https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391856/bmid_farmakologie-pro-studenty-zdravotni-zRA-391856.jpg 3 10 2

Druhé, zcela přepracované a doplněné vydání mimořádně úspěšné učebnice pro studenty zdravotnických oborů na lékařských a zdravotně sociálních fakultách i vyšších odborných školách. Text je doplněn mnoha grafy a praktickými příklady z praxe. Dvojbarevná, didakticky velmi ceněná publikace obsahuje množství praktických poznatků, které potřebují členové interdisciplinárního zdravotnického týmu pro předepisování a podávání léků, sledování jejich účinků i edukaci pacienta. Kniha obsahuje více než sto obrázků, několik desítek schémat a téměř sto tabulek.... celý text

Alienate
13.01.2023 2 z 5

Z nějakého důvodu je doporučována pro studenty bakalářských oborů, ale za mě rozhodně existují lepší volby.

Mengej
05.11.2020

Kniha je psána srozumitelně a hezky se čte. Pro studenty farmacie je vše popsáno až moc stručně, ale pro rychlé zopakování či přehled, je fajn. Pro studenty jiných zdravotnických oborů dle mě super a dostačující.