Smrtící klon

Smrtící klon https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116334/bmid_smrtici-klon-OOZ-116334.jpg 5 162 31

Eva Dallasová série

Na počátku je vražda a její obětí uznávaný newyorský plastický chirurg, dr. Ilcove. Případu se ujme poručík Eva Dallasová, drsná policejní vyšetřovatelka – a jen tak mimochodem manželka miliardáře –, která si poradila už s mnoha nebezpečnými zločinci. Jednou smrtí to ale neskončí a co víc – zdá se, že tentokrát nestojí proti policii vrah, ale vražedkyně. Ze stop DNA totiž vyplývá, že pachatelem je žena. Přesto je na ní něco podivného… Pozoruhodné skutečnosti vycházejí najevo i o zabitém lékaři a jeho ženě. Spustili snad společně projekt, na jehož konci stojí místo krásného nového života ošklivá smrt?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Metafora

Origin in Death , 2005

mariva
14.06.2015 5 z 5

Na tento díl jsem byla hodně zvědavá, protože se o něm mluví skoro ve všech následujících dílech, Nadine o případu napíše knihu atd. Byl to opravdu mimořádně podařený díl a i když jde o sci-fi, kdo ví, jestli se v budoucnosti nemůže něco podobného stát. Každopádně výborné a napínavé čtení.

Prateri
08.08.2014 4 z 5

Poručík Eva Dallasová opět boduje!

Nelly
18.05.2014 4 z 5

Pro mne jedna z nejlepších "Dallasovek". Tohle bych ráda viděla dobře filmově zpracované, i když výběr hlavních postav pro filmové zpracování by byl asi dost velký oříšek...

Mergirus
27.04.2014

Opět jsem se nezklamala. Napínavý příběh, střihnutý humorem a trochou erotiky. Autorka se dotkla tématu, který mi nahání husí kůži - jen aby tohle někoho nenapadlo.

Petra28
02.02.2014 4 z 5

moje oddychovka ... hlavní postavu mám ráda ... beru ji jako sousedku od vedle :-) i když takovou netypickou :-)

R.E.M.
01.02.2014 5 z 5

Jedna z nejoblíbenějších knih z řady Smrtící... Dobrý nápad, příjemná detektivka. Škoda jen názvu, který napovídá zbytečně moc. Kdo má rád detektivky a příběhy, nebude Smrtícím klonem zklamán.

sarekaslukova
30.07.2013 5 z 5

Skvělé, ale trošku nepatrně horší než díl Smrtící vzpomínky. Ale i tak jsem si to čtení užila.

meinita
09.07.2013 5 z 5

eva opět nezlamala :-)

Acionna
08.03.2013 5 z 5

Každá z knih s Evou Dallasovou je napínavá od začátku do konce. Tak je tomu i u této, moc se mi zde líbí i soukromý život Evy, její manžel Rourke, jí přítelkyně i Summerset. Pokud jde o zápletku, je mistrovská. když jsem knihu dočetla, úplně mne mrazilo, když jsem si představila, že jednou by se tohle opravdu mohlo stát....

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Napínavé po celou dobu čtení.

terffa
11.04.2012 5 z 5

Kniha, která vás udrží celou dobu v pozornosti a napětí a díky tomu se nemůžete od ní odtrhnout - nebo aspoň mě se to nepovedlo, dokud jsem jí za jediný večer nepřečetla :-).Vřele doporučuju tomu, kdo má rád tuto sérii.