Erotické příběhy, které se staly

Erotické příběhy, které se staly https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505443/bmid_eroticke-pribehy-ktere-se-staly-654d0acb95fb6.jpg 4 30 7

41 krátkých příběhů mladých i starších lidí z celého Česka, kteří popisují své nejkrásnějí erotické zážitky. Některé jsou cudné, většina je však velmi odvážná a popisná.

obedova.pauza
10.10.2023 4 z 5

Soubor eroticky laděných povídek a za mě kniha, která by neměla chybět v žádné pořádné knihovničce! Pokud se ji však rozhodnete vzít s sebou na dovolenou doporučuji si do kufru přibalit také lubrikant a kondomy navíc...popřípadě si zjistit předem, zda váš hotel disponuje masážní hlavicí ve sprše.

Zlajda95
30.08.2023 3 z 5

Nemůžu říct, že bych si z toho sedla na zadek. Některé příběhy byly cudnější, některé naopak více popisné... Vzhledem k tomu, že se jedná o skutečné příběhy různých lidí sepsané přímo jimi samotnými, tak některé zážitky místy prostě trpěly nedostatkem spisovatelského umu. Ale jo, některé příhody byly zajímavé :)

alanpon
16.07.2023 5 z 5

Tahle kniha mně a mé přítelkyni velmi okořenila náš vztah. Děkujeme za ten nápad.

M1ra
06.03.2023 5 z 5

No prostě wow, některé příběhy překvapily, některé až dojaly, jiné lehce zamrzely. U některých příběhů mě mrzí, že neznáme pokračování respektive, zda hlavní aktéři nějaký ten úlet převedli ve vážný vztah, každopádně počtení je to opravdu zajímavé.

Nermal
14.02.2023 3 z 5

41 příběhů plných erotických vzpomínek, sexuálních úletů, tajných setkání, splněných tužeb a nadstandardních kamarádství, se kterými se jejich aktéři podělili s námi čtenáři.
Každý si tam najde něco, co se mu bude líbit, a má možnost konfrontace s vlastními erotickými zážitky.
Ti méně zkušení možná objeví něco inspirativního sami pro sebe.
Nejlepší jako jednohubka před spaním místo večerníčku. Ovšem pro dospělé.
P.S. Ovulace nemaje, netroufám si posoudit, ovšem v MHD či vlaku bych se toho zase tolik nebál. :-)

dana5619
29.12.2022 5 z 5

Nedoporučuji číst v ovulaci! :-)

jadunka
09.12.2022 5 z 5

Kniha, kterou bych rozhodně nedoporučila do MHD. Její čtení vyžaduje hodně sebeovládání, prodýchávání a může vyvolávat žádoucí vzpomínky. Je to něco nového, inspirativního, a na předvánoční čas, kdy je důležité udržovat dobré partnerské vztahy, ideální čtivo! :)

sex povídky erotika

Petr Soukup
česká, 1987
2022  81%Erotické příběhy, které se staly
2021  98%Česko-český slovník
2018  91%Erekce srdce
2020  100%Básničky pro vaše obrázky
2016  91%Vyšší plevel

Kniha Erotické příběhy, které se staly je v