Encyklopedie tanků a obrněných vozidel od první světové války do současnosti

Encyklopedie tanků a obrněných vozidel od první světové války do současnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163697/bmid_encyklopedie-tanku-a-obrnenych-vozi-TIO-163697.jpg 4 12 12

Představuje přes 300 typů tanků a obrněných bojových vozidel od 1. světové války do současnosti, obsahuje mnohé dobové fotografie a technické ilustrace vojenských vozidel. Encyklopedie tanků a vozidel obrněných jednotek nabízí podrobný přehled bojových a jiných vozidel obrněných jednotek.

Literatura naučná Vojenství
Vydáno: , Naše vojsko

The Encyklopedia of Tanks & Armored Fighting Vehicles , 2008

Wara
14.02.2021 4 z 5

Veeeelmi obsáhlá knížka se spoustou krásných fotek. U hlavních bojových vozidel daného období jde i více do hloubky, jinak slouží jako vskutku ucelený a zajímavý přehled ilustrující jak razantním vývojem tato technika prošla během bouřlivého dvacátého století... Není to úplně ideální na nějaké souvislé čtení, ale lehce se mi stávalo že jsem se do toho na pár hodin ponořil...

Ombre88
14.02.2019 4 z 5

velmi obsáhlá kniha...přesně ten typ knihy která se nečte ale lustruje...obrovské množství informací a obrázků+fotek. jen díky tomu že moderní vojenská technika se neuvěřitelně rychle vyvíjí, tak zde chybí nejnovější "kusy" ale s tím se přece musí počítat ;)