Encyklopedie koní

Encyklopedie koní https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83444/encykolpedie-koni-83444.jpg 4 20 20

Tato encyklopedie koní je nepostradatelnou příručkou pro všechny, kteří se zaujimají o koně a jazdecký sport. Často používané termíny z oblasti chovu koní a jazdeckého sportu jsou zde rozděleny a zařazeny do patřičných kapitol. Přehledným rozdělením do zvláštních kapitol jsou všechny informace týkajíci se určité oblasti shrnuty. Pokud například chce čtenář informace o drezuře, získá tak všechny základní údaje o této disciplíně v jedné kapitole. V této publikaci se podrobně pojednáva nejen o různych odvětvích jazdeckého sportu, ale čtenář zde naleze mnoho informací také o tom, jak s koňmi správně zacházet a jak je správně ošetřovat. Text je doplněn mnoha zajímavými fotografiemi. ... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Rebo

Paardenenencyklopedie , 1998

mia.com
15.01.2023 4 z 5

Moc hezká encyklopedie pro milovníky koní. Vnímám ji spíše z dětského pohledu, kdy mě bavilo si v ní pročítat a koukat na obrázky.

angloumene
20.11.2015 5 z 5

Opravdu rozsáhlá encyklopedie, která skutečně nabízí všechny základní informace, které by každý milovník koní měl znát. Z encyklopedií koní patří mezi ty, které jsem přečetla nejvícekrát.

kobylahappy
08.08.2014

Krásná knížka.Hezký popis koní,a jejich výstroje.

koně jezdectví chov koní

Josée Hermsen