Ema Naopak

Ema Naopak https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26286/ema-naopak-26286.jpg 5 97 32

Dvě povídky o malé Emě (Ema Naopak, Ema spravuje hračky), v nichž švédská autorka a zároveň ilustrátorka vede děti k pořádkumilovnosti, ovládání svéhlavých nálad a k poznání, co je správné a co ne. Graf. úprava: Soňa Valoušková

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Emma Tvärtemot , 1981

Pentlička
15.08.2016 5 z 5

Jednoduše bestseller. Jako batole jsem vyžadovala číst ji neustále, až jsem se ji naučila nazpaměť a "četla" nahlas sama. Málem jsem o ni jednou přišla, ale vlastním tělem ochránila a tedy mám ji sice již ve stavu naprosto hrozném, celou ožvejkanou, ochmatanou a zašedlou, ale stále velice žádoucí, v současnosti mými dětmi. Po vzoru Emy si nasazují kalhoty na hlavu, vyžadují po uložení do postýlek napít, vztekají se, když se kostky kácí... Ema je veliký vzor. :-)

Kontryhel
06.08.2016

Mame ji ohorelou,rozstrihanou a slepenou,usmudlanou,ale z ruky ji nedame.Libi se naprosto vsem detem z nasi rodiny. Je to fenomen...

MarkétaLore
27.04.2016 4 z 5

Kniha o pěti stránkách za 650 KČ, tak tomu říkám volná ruka trhu :-)

Pavluška33
18.03.2016

Knížka, kterou jsem jako dítě nedala z ruky a moji rodiče ji nenáviděli...přesto ji dodnes dokážou odříkat od začátku až do konce :)

Nielada
02.03.2016 5 z 5

Byla to oblíbená kniha mého mladšího bratra. Pak mých dcer. Dnes jsem ji vyndala spolu s dalšími starými knihami našemu malému synovi - a tu o Emě chtěl číst několikrát po sobě. Má prostě nějaké speciální kouzlo, kterému se zřejmě ani po letech nedá odolat.

immortal-party
25.11.2015

zapůjčila jsem si knížku spíš z recese že jsem taky Ema.
jak příznačné, když jsme se ten večer po přečtení s kamarádem opili, pohádali a já byla ta špatná. Ema naopak.

Petra16
20.08.2015

Prosím poraďte, kde koupit tuto knihu? Sháním jí pro děti, jako malá jsem jí milovala.Děkuji. :)

muchomurka
13.08.2015 5 z 5

Naprosto skvělá knížka, nedávno jsem si v ní listovala a vzpomínala. Těším se, až si z ní budu číst se svými dětmi! :-)

ivav
26.08.2013

Dobrý den, nutně bych potřebovala sehnat tuhle knihu pro svoji dceru a vnučku. Někomu jsem ji kdysi půjčila a teď ji nemůžeme nikde sehnat. Prosím, podívejte se v knihovnách, třeba je někde zapadlá. Moc děkuji.

Adriassa
29.01.2013 5 z 5

mé dětství:-)Těším se až ji budu číst svým dětem.

denisa80
29.03.2012

tuhle knížku jsem milovala,ted jí marně sháním

jita82
02.12.2011 5 z 5

Toto je knížka mého dětství. Mamka mi jí musela číst každý den. Teď jí mám schovanou ve své knihovně a těším se, až jí budu číst svým dětem. Snad se bude líbit. :-)