Ema Naopak

Dvě povídky o malé Emě (Ema Naopak, Ema spravuje hračky), v nichž švédská autorka a zároveň ilustrátorka vede děti k pořádkumilovnosti, ovládání svéhlavých nálad a k poznání, co je správné a co ne. Graf. úprava: Soňa Valoušková

http://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26286/ema-naopak-26286.jpg 4.827

Emma Tvärtemot

Pro děti a mládež
Rok vydání: , 1. vydání originálu: 1981 ...více

bibi.r
26. listopadu

V první části mi nějak unikla pointa.

evask

Pro tříleté dítě super knížka. Milovaly ji mé děti a teď vnoučata. Je to naše nejslepovanější knížka.

Knihomlok2015

Taky jsem ji jako dítě milovala. A ty obrázky mě tak trochu rozechvívají i dneska. (to proto se dostala do mojí čtenářské výzvy)
A jen tak mimochodem Albatros ji vydal tenhle měsíc znova, takže se dá zase sehnat. (a v mnohem lepším stavu, než ji mám já - to má člověk za to, že má mladší sestru, která nemá vztah ke knihám ani dneska po dvaceti letech:-(

Pentlička

Jednoduše bestseller. Jako batole jsem vyžadovala číst ji neustále, až jsem se ji naučila nazpaměť a "četla" nahlas sama. Málem jsem o ni jednou přišla, ale vlastním tělem ochránila a tedy mám ji sice již ve stavu naprosto hrozném, celou ožvejkanou, ochmatanou a zašedlou, ale stále velice žádoucí, v současnosti mými dětmi. Po vzoru Emy si nasazují kalhoty na hlavu, vyžadují po uložení do postýlek napít, vztekají se, když se kostky kácí... Ema je veliký vzor. :-)

Kontryhel

Mame ji ohorelou,rozstrihanou a slepenou,usmudlanou,ale z ruky ji nedame.Libi se naprosto vsem detem z nasi rodiny. Je to fenomen...

MarkétaLore

Kniha o pěti stránkách za 650 KČ, tak tomu říkám volná ruka trhu :-)

Pavluška33

Knížka, kterou jsem jako dítě nedala z ruky a moji rodiče ji nenáviděli...přesto ji dodnes dokážou odříkat od začátku až do konce :)

Nielada

Byla to oblíbená kniha mého mladšího bratra. Pak mých dcer. Dnes jsem ji vyndala spolu s dalšími starými knihami našemu malému synovi - a tu o Emě chtěl číst několikrát po sobě. Má prostě nějaké speciální kouzlo, kterému se zřejmě ani po letech nedá odolat.

immortal-party
25.11.2015

zapůjčila jsem si knížku spíš z recese že jsem taky Ema.
jak příznačné, když jsme se ten večer po přečtení s kamarádem opili, pohádali a já byla ta špatná. Ema naopak.

Petra16
20.08.2015

Prosím poraďte, kde koupit tuto knihu? Sháním jí pro děti, jako malá jsem jí milovala.Děkuji. :)

muchomurka
13.08.2015

Naprosto skvělá knížka, nedávno jsem si v ní listovala a vzpomínala. Těším se, až si z ní budu číst se svými dětmi! :-)

ivav
26.08.2013

Dobrý den, nutně bych potřebovala sehnat tuhle knihu pro svoji dceru a vnučku. Někomu jsem ji kdysi půjčila a teď ji nemůžeme nikde sehnat. Prosím, podívejte se v knihovnách, třeba je někde zapadlá. Moc děkuji.

Adriassa
29.01.2013

mé dětství:-)Těším se až ji budu číst svým dětem.

denisa80
29.03.2012

tuhle knížku jsem milovala,ted jí marně sháním

jita82
02.12.2011

Toto je knížka mého dětství. Mamka mi jí musela číst každý den. Teď jí mám schovanou ve své knihovně a těším se, až jí budu číst svým dětem. Snad se bude líbit. :-)

Autor knihy

Gunilla Wolde