Léto s knihou

Ema Naopak

Dvě povídky o malé Emě (Ema Naopak, Ema spravuje hračky), v nichž švédská autorka a zároveň ilustrátorka vede děti k pořádkumilovnosti, ovládání svéhlavých nálad a k poznání, co je správné a co ne. Graf. úprava: Soňa Valoušková

http://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26286/ema-naopak-26286.jpg 4.924

Emma Tvärtemot

Pro děti a mládež
Rok vydání: , 1. vydání originálu: 1981 ...více

Nejprve se musíte přihlásit.
Pentlička15.08.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Jednoduše bestseller. Jako batole jsem vyžadovala číst ji neustále, až jsem se ji naučila nazpaměť a "četla" nahlas sama. Málem jsem o ni jednou přišla, ale vlastním tělem ochránila a tedy mám ji sice již ve stavu naprosto hrozném, celou ožvejkanou, ochmatanou a zašedlou, ale stále velice žádoucí, v současnosti mými dětmi. Po vzoru Emy si nasazují kalhoty na hlavu, vyžadují po uložení do postýlek napít, vztekají se, když se kostky kácí... Ema je veliký vzor. :-)

Kontryhel06.08.2016

Mame ji ohorelou,rozstrihanou a slepenou,usmudlanou,ale z ruky ji nedame.Libi se naprosto vsem detem z nasi rodiny. Je to fenomen...

MarkétaLore27.04.2016Hodnocení knihy 4 z 5

Kniha o pěti stránkách za 650 KČ, tak tomu říkám volná ruka trhu :-)

Pavluška3318.03.2016

Knížka, kterou jsem jako dítě nedala z ruky a moji rodiče ji nenáviděli...přesto ji dodnes dokážou odříkat od začátku až do konce :)

Nielada02.03.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Byla to oblíbená kniha mého mladšího bratra. Pak mých dcer. Dnes jsem ji vyndala spolu s dalšími starými knihami našemu malému synovi - a tu o Emě chtěl číst několikrát po sobě. Má prostě nějaké speciální kouzlo, kterému se zřejmě ani po letech nedá odolat.

immortal-party25.11.2015

zapůjčila jsem si knížku spíš z recese že jsem taky Ema.
jak příznačné, když jsme se ten večer po přečtení s kamarádem opili, pohádali a já byla ta špatná. Ema naopak.

Petra1620.08.2015

Prosím poraďte, kde koupit tuto knihu? Sháním jí pro děti, jako malá jsem jí milovala.Děkuji. :)

muchomurka13.08.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Naprosto skvělá knížka, nedávno jsem si v ní listovala a vzpomínala. Těším se, až si z ní budu číst se svými dětmi! :-)

ivav26.08.2013

Dobrý den, nutně bych potřebovala sehnat tuhle knihu pro svoji dceru a vnučku. Někomu jsem ji kdysi půjčila a teď ji nemůžeme nikde sehnat. Prosím, podívejte se v knihovnách, třeba je někde zapadlá. Moc děkuji.

Adriassa29.01.2013Hodnocení knihy 5 z 5

mé dětství:-)Těším se až ji budu číst svým dětem.

denisa8029.03.2012

tuhle knížku jsem milovala,ted jí marně sháním

jita8202.12.2011Hodnocení knihy 5 z 5

Toto je knížka mého dětství. Mamka mi jí musela číst každý den. Teď jí mám schovanou ve své knihovně a těším se, až jí budu číst svým dětem. Snad se bude líbit. :-)

Autor knihy:

G. Wolde