Šepot mrtvých

Šepot mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380634/bmid_sepot-mrtvych-T6m-380634.jpg 4 624 116

Elitní klub králů série

Král králů, vychovaný k vládnutí, to je Bishop Vincent Hayes. Bezohledný, nebezpečný, krutý, i jeho však lze zranit. A když ho dosud loajální bratři z Elitního klubu zradí, je z toho třeba vyvodit důsledky. Madison ztrácí půdu pod nohama, vykořeněná a ublížená kope kolem sebe. Zlost a žárlivost však musí ustoupit stranou, když přijde útok z jiné strany a vynoří se staří nepřátelé i ztracení přátelé. Tajnosti a lži bolí, pravda a odhalení však zraňují ještě víc. Dokážou si oba mladí rebelové odpustit a vykročit na společnou cestu?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Tacet a Mortuis , 2018

CiaKawlone
29.06.2022 5 z 5

Tento díl se mi zdál asi nejlepší. Taky mě z něj nejvíc táhne srdce. Nakonec vše v rámci mezí dobře dopadlo. Jsem strašně zvědavá na další díl. Kniha byla klasicky napsána velmi čtivě a taky se dá přečíst za odpoledne. Možná je to čtecí "Stockholmský syndrom" Ale sérii mám radši a radši.

Sarkak94
31.05.2022 4 z 5

Ach jo vůbec se mi nechce loučit s Maddison a Bishopem. Já tuto sérii prostě zbožňuju a jsem ráda, že jsem se po takové době do ní pustila. Nevím, na co přesně autorka u psaní myslela, ale sakra by mě to zajímalo. Toto je přesně ten typ knih, které buď to milujete, nebo naopak nenávidíte. Já patřím do té skupiny, která tomu úplně propadla, takže asi nebudu tak úplně normální. Miluju to!
Amo prostě umí zkombinovat napětí, drama, násilí, sex, vraždy, zvrhlost, romantiku tajemno, humor tak aby to v celku fungovalo.
Kniha se opět četla sama a stránky jsem jen hltala. Začátek byl pro mě tak šílený, že mi i slza ukápla. Ano Madison provedla hloupost a to pořádnou, ale to jak se k ní pak choval Bishop bylo hrozný….. No a ke konci jsem zase málem zažila infarkt, protože jsem si říkala, proč? No chvilku mi trvalo, než mi došlo, co se tam vlastně stalo. Také jsem konečně dočkala odpovědí, i když jsem stále taková trochu zmatená, Také se tu více vysvětluje důvod všech postav,
Také Maddison se konečně, probrala a už to nebyla taková naivní husička. Bishop se tu zase choval jako totální kretén, ale to není u něj nic nezvyklého. Líbilo se mi, jak si postupně začal uvědomovat co pro něj Maddison vlastně znamená. Takže tím dostala kniha pořádný nádech romantiky. Oba jsem si zamilovala i přesto jací byli, neskutečně se k sobě hodily a patřili k sobě.
Trošku mě tu zklamal Nate, to jak se na konci choval, mi k němu vůbec nepasoval (no jsem zvědavá, jak se předvede v dalších dílech).
Samotný konec nebyl špatný, ale něco maličko mi tam chybělo.

ondrahasic
24.05.2022 4 z 5

Zatím nejlepší..

AndyYoggy
19.04.2022 3 z 5

Zase došlo k nepatrnému zlepšení. Opět méně erotických scén (nebo už jsem je spíše ani nevnímala, protože jsem je přeskakovala). Jenom v poslední třetině knihy mi to připadalo stále více nereálné. A konec byl sice zajímavý, ale na druhou stranu jsem si říkala, že tímto by to mohlo skončit. No čtvrtý díl už mám ve čtečce, takže jsem zvědavá, jaké to bude (dokázala bych si tipnout). A samozřejmě musím zmínit "vyřazenou scénu", jedním slovem prostě hnus... Známá, co mi tuto knihu dala se mě zeptala, komu bych to doporučila. A já vážně nevím, nejspíš raději nikomu. Jako takhle, záhady, tajemství atd. v pořádku, ale v kombinaci s tvrdým sexem je to pro mě jedno velké NE!

rimmon
09.04.2022 4 z 5

Co k tomuhle třetímu dílu napsat.

Upřímně jsem se na něj strašně moc těšila ale dávám jenom čtyři hvězdy.
Vůbec mi nesedlo to jednou Madison jednou Bishop a tak dále. Tohle mě na čtení dost otravovalo. Navíc ty sexuální scény už jsou takové ohrané, pořád na jedno brdo ale hlavně mi přijdou do děje straně uměle nacpané a spíš mě tam otravovali.
Četlo se to rychle, kniha má opravdu rychlý spád ale nějak jsem se s tímhle dílem vůbec nemohla popasovat a pořádně se do něj zažrat.
A jenom rejpnjutí - je hezký žen na začátku každého dílu je seznam písniček ale možná by se hodil i nějaký přehled postav protože skoro každá postava má začínající písmeno K nebo E a člověku by se občas hodilo nějaké osvěžení paměti kdo je vlastně kdo.
Ale to už rejpu.

Samozřejmě je to čtivá super knížka ale zařadila bych jí do takové oddechovky protože jí přečtete jedním dechem za deštivého odpoledne na gauči.
A je napínavá přnrřotože se samozřejmě nemůžu dočkat jak celá tahle série dopadne.

Tak snad další díl bude o maličko lepší.

lihate
28.03.2022 5 z 5

Já vůbec nic nechápu. Proč se mi to tak líbí?

Jak to ta Amo sakra dělá? Násilí, vraždy, sex, hrubost, zvrhlosti, tajemství, nechutnosti, vášně... To všechno v jednom. To všechno, do čeho bych asi nešla, ale Amo to s romantickou linkou poskládal do sebe a ono to do sebe zapadlo. Výborně to funguje.

Příběh je úžasnej, a konečně se něco uzavřelo, ačkoliv se otevřeli další dveře od spousty tajemství.

Musím uznat, že Bishopa mám nakonec ráda. Je pozorný, citlivý a chová se tak nějak jinak, než v prvním dílu.
Madison se taky pěkně dobarvila a konečně je z ní někdo, kdo si stojí za svým a postaví se i králům.

Celý ten svět je poměrně složitý, takže se nedivím, že vlastně všechno vysvětlit je na tři knihy, ale absolutně nelituju jejich koupě.

Takže děvčata...
Já vůbec nic nechápu. Proč se mi to tak líbí?

Xena011
28.03.2022 3 z 5

Ano nevím ,co napsat. Pokračování ve stylu druhého dílu. Moc napětí nebylo. Madison bych v určitých chvílích zaškrtila, ale jinak se to pěkně četlo. Čekala jsem, že alespoň dočte celou Knihu, ale všechno přeskočila. Tentokrát již bez napětí ani tajemství. Oblíbila jsme si matku Bishopa, a konec dopadl šťastně. Nenáročné čtení, ale tentokrátjsme se i odtrhnout mohla od knihy a já mám ráda pocity neschopnosti se od děje odpoutat. Vypadá to, že další knihy budou ještě kvalitnější, nevím, zda si ale od tohoto světa prvně neodpočnu, Doufám, že přeloží i další díly.

MonaLisa42
24.03.2022 4 z 5

Vůbec nevím co napsat...
Knihu jsem přečetla jedním dechem. Celá série je naprosto šílená, ale rozhodně mě bavila. Autorka je naprosto neuvěřitelná, dokáže napsat a zveřejnit témata, která jsou pro mnoho lidí tabu. Postavy rozhodně stojí za poznání a tajemství za odkrytí. Už se těším na další díly. Moc děkuji!!!

PS: Pročítala jsem si komentáře ostatních čtenářů, a jedno slovní spojení mi utkvělo v paměti a dokonale popisuje celou sérii 'úžasná fantasmagorie'.

speciale88
09.03.2022 5 z 5

Celá série byla velice ctiva oddechovka. Z počátku sem nevěřila ze mě to zaujme natolik abych odkoupila další díly, ale nakonec sem je musela mít.

Jita160
06.02.2022 5 z 5

Tady musíte prostě číst dál i když jste z toho čtení znechucení...tolik zvrhlostí,násilí ,sexu,vulgarismů a tajemna v jednom balíčku.
Spisovatelka Amo je určitě šílená
,ale pro mě v dobrém slova smyslu.Jak je vůbec možné že lidský mozek může vyprodukovat takovou závislicky čtivou sérii...nechápu!!!!
Oba hlavní hrdinové se začali srovnávat i když každý po svém.
Bishop se začal projevovat jako člověk,který má i city a Madison řeší své problémy po svém,docela nezrale,ale ono se není čemu divit ohledně jejich věku.
Konec byl...no nepředvídatelný.
Kdo máte rádi nenormálno tak tohle je série hlavně pro vás.

eliska2126
16.12.2021 5 z 5

Tak jo, poslední příspěvek z této série (aspoň pro tuhle chvíli ) a teď vám s tím dám zase na chvíli pokoj.
Toto je už v pořadí třetí díl Elitního klubu králů a přesně, jak jsem psala v předešlých příspěvcích a je to k této sérii známo podobné jako u Papírové princezny, buď ji milujete nebo nenávidíte. A já se stále řadím do skupiny, která téhle sérii naprosto propadla. Ano, není to nějaký výkvět literatury, ale občas ráda sáhnu po knize, u které si jen odpočinu a není náročná. A tahle to přesně splňuje.
V tomhle díle se postavy konečně nějak vyvinuly. Madison už není tolik ta naivní husička, která si nechá vše líbit a Bishop už není takový buran a konečně ukazuje, co pro něj Madison vlastně znamená. Daemon nám to tady celkem pěkně zamíchal a musím říct, že v jedné chvíli mě totálně zmátl a já absolutně nechápala, co se vlastně v knize děje. No pak jsem samozřejmě čučela s otevřenou pusou, protože jsem to nečekala.
Na další dva díly se chystám, mají vyprávět o Nateovi a Tillie. Určitě je plánuju pořídit v brzké době, ale zatím vám můžu Elitní klub králů jedině doporučit!

dooky
15.10.2021 4 z 5

Pořád dobré, ale už jsem u toho neseděla tak přikovaná, jako u předešlých dvou dílů. Mnohé se konečně vysvětlilo, konec zůstal opět otevřený, ale mám dojem, že asi trochu tuším. Konečně. Asi si dám lehkou pauzu a potom se vrátím k dalším dvěma knihám, které ještě zbývají.

Vampirosa
01.10.2021 3 z 5

Vůbec netuším, jak bych toto pokračování Elitního klubu králů měla hodnotit. Totálně nechápu chování hlavní hrdinky, která v jednu minutu truchlí a další si užívá erotické chvíle. Knížka obsahuje mnoho situací, které nedávají smysl (vážně zraněný člověk se najednou chová, jak kdyby se mu nic nestalo). Přesto autorka dokáže čtenáře přimět, aby od knihy neodrthl oči, protože je vážně čtivá. Ačkoliv mám spoustu výhrad, jsem prostě zvědavá, kam tohle všechno povede.

michaella03
26.09.2021 4 z 5

Kniha pokračuje ve stále stejném stylu - sex, alkohol, sprostá slova a tajemství. Této sérii nemohu ovšem upřít čtivost, druhou půlku jsem zvládla na jeden zátah. Konec knihy na mě působí celkem uzavřeně a sérii si nechci zprotivit, proto si dávám od Králů na chviličku pauzu a do Maluma se pustím až za nějakou chvíli.

cukrovka
04.09.2021 3 z 5

Ani v tomto díle nebyla odhalena všechna tajemství. Madi se chová jako coura, vždy když jí naštve Bishop, sápe se po jiném a ne jenom jednom. Je to taková fantasmagorie se spoustou nesmyslností, přesto je to čtivé a zajímají mě ta tajemství, proto se pustím i do dalšího dílu.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Opět kvalitní čtení...dost náročné na můj mozek a nervy Opět vyplulo na povrch pár tajemství,ale další nová se zase nakupila samozřejmě,takže se nedivím,že to má tolik dílů..Madison a Bishopa miluju na tom se nic nemění..jenom mě vážně štve, že jsou mezi něma pořád nějaká tajemství na konci jsem měla velký infarktový stav až se mě i kolega v práci lekl,jak jsem zařvala naštěstí vše vysvětleno a krize zažehnána...v tomto díle mi suverénně začala lézt na nervy Madisonina kámoška Tatum..celkem mi chybělo,jak byli kluci v prvním díle drsní a s nikým se neštvali...hlavně teda s Madison ‍️ nějak vyměkli no a ta kapitola navíc byla dost psycho teda

badliar_id
13.08.2021 4 z 5

(SPOILER) Amo Jones je vážně šílená a já její knihy prostě žeru. Každý díl mě překvapí a já nestačím zírat. Opět tu byly věci, které prostě nedávaly logiku, ale jinak jsem byla spokojená. Ve směs jsem dostala co jsem chtěla, ale ještě stále je toho hodně nezodpovězeného. A to mi pěkně leze na mozek :D..
Madison v tomhle díle pěkně blbla, to vám tedy řeknu. Takže když si to s Bishopem "vyjasnili", byla jsem ráda.. Bishop si mě v tomhle díle naplno získal. To tetování? Umírala jsem u té scény. Majetnický jako prase :Dd, love him..
Tatum mi pořád trochu češe moje nervy, ale nebylo to takový, jako ve dvojce.
Trošku mě mrzí, že tímhle dílem to pro Madi a Bishopa končí, protože jsem si je hodně oblíbila. Jasně, v dalších dílech budou, ale bude divný nečíst o nich.
A ten konec mě tedy dostal. Přišlo mi to tedy urychlený. Čekala jsem něco více BUM, než to, že jí Madi zabila a to bylo všechno. A Daemon mi tedy rozhodně chybět bude!!
Ve směs byl tohle fajn díl pro "ukončení" příběhu Madi a Bishopa. Jsem zvědavá na vyprávění o Tillie a Nateovi.. Nedokážu si představit co mě čeká a vsadím se, že to bude ještě zvrácenější, než předchozí díly. Amo do toho dává očividně všechno :D..
Opět - doporučuju pro 18+. Jsou zde sexuální scény a některé scény nemusí být všem příjemné. Koukněte se na TW, než se do knihy pustíte!!

vlkove
05.08.2021 2 z 5

Po předchozích dvou knihách přišlo veliké zklamání. Kniha byla zdlouhavá, bez děje a hlavní hrdinka už byla skoro nesnesitelná. Přišlo mi to jako kdyby autorka nestíhala termín odevzdání, a proto knihu rychle sepsala a odeslala do redakce. Je to nedotažené, překombinované a chybí tomu jiskra předchozích dvou knih. Škoda.

Knihom_olka_
18.07.2021 5 z 5

Musím říct, že ani po dočtení si nějakými informacemi nejsem úplně jistá... Knížka má určitě své chyby, a autorka nelhala, když všechny varovala o tom, jak je kniha zvrácená. Je to pravda. Tuhle sérii jsem si koupila úplnou náhodou, a to ve výprodeji. Všichni asi známe ten pocit, když si koupíme náhodnou knihu ve slevě, a říkáme si, třeba nemusí být špatná. Ale tahle série se mi doslala do srdíčka, a má tam zvláštní vyhrazené místo. Přestože jsou knihy čtivé, tak si myslím, že na nějakou dobu si potřebuju od Amo oddechnout. Ale jinak tahle kniha byla skvělá třešnička na dortu. Můžu jen doporučit.

Petronella.k
29.05.2021 5 z 5

S tímto dílem prozatím končím s Amo... ale plný počet hvězd, protože tohle byl teda hardcore a to doslova! Jen jsem se trochu ztrácela v té bitvě na konci, kdo teda byl všechno zraněný? Co se týče Natea a Tillie, nějak mě nezaujali, tak si další díly prozatím odpouštím. Každopádně Madi a Bishop byli skvělí i přes Madiinu promiskuitu, Bishopobu tajemnou povahu a vyžívání se v hádankách. A jelikož jsem rebelka, neodpustila jsem si vyřazenou scénu a protože jsem už párkrát porno viděla, asi si to dokážu představit a jsem vlastně ráda, že to byla scéna vyřazená a nebyla v knížce použita, když nepočítám gangbang ve snu Madi v, tuším, druhém díle. Bylo to zvrácené, ale sakra se mi to líbilo. Jen bych asi do hlavy autorce vidět nechtěla, ale palec nahoru, za některé myšlenkové pochody, Amo!