Ekvilibrista aneb O muži, který objevil tajemství rovnováhy

Ekvilibrista aneb O muži, který objevil tajemství rovnováhy https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430948/bmid_ekvilibrista-aneb-o-muzi-ktery-obje-Tib-430948.png 3 8 8

Ekvilibrista vypráví příběh muže, kterého po nečekané události, jež převrátí jeho dosavadní život vzhůru nohama, osud svede dohromady s pozoruhodným a tajuplným starým pánem – ekvilibristou. Ekvilibrista je někdo, kdo dokážet udržovat rovnováhu nejen na laně, ale v celém svém životě. Starý pán muži nabídne, že mu odkryje tajemství vnitřní vyrovnanosti, naučí jej rozumět sám sobě, zasvětí ho do tajů lidské psychiky a ukáže mu cestu, která jej může dovést k harmonii – harmonii se sebou samým i se světem. Cesta k rovnováze je ovšem nesnadná a vyžaduje odvahu nahlédnout dovnitř, do sebe sama, rozpoznat své meze a zbavit se představ a přesvědčení, které nás svazují a omezují. Naučí se muž nakonec správně balancovat na laně života?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Rybka Publishers

The Equilibrist

Hanec
16.02.2021 4 z 5

Pěkná kniha, co chytí za srdce a donutí se zamyslet nad životními hodnotami.

KaroM
27.10.2020 2 z 5

Souhlasím s Ghandimasterem. Vzkaz, který chtěli autoři předat čtenářům, je hodnotný, ale..
Dopodrobna vylíčené, co "muž" dělá a co si myslí, ale vše to působí školácky obnaženě a nevěrohodně. Ani když jsem si řekla, že příběh dočtu jako pohádku. S tím kontrastovaly poznámky, které si "muž" psal do zápisníku, ty byly jak z učebnice. Kniha si určitě najde své příznivce, já k nim bohužel nepatřím.

Ghandimaster
05.02.2020 2 z 5

Jako, myšlenky samozřejmě pravdivé ale tem příběh kolem a ty debilní rozhovory.... Autoři chtěli předat rozvojové učení a narychlo kolem něho vymysleli příběh jen aby se neřeklo.

Autoři knihy

Eric Hubler