Na hraně věčnosti

Camryn Bennettová nikdy nebyla šťastnější. Pět měsíců poté, co náhodou potkala Andrewa Parrishe, ji požádal o ruku a zdá se, že před sebou mají jen krásné zítřky. Společné zítřky... A přesto jejich lásce zasadí osud tvrdý úder. Andrew nechápe, jak se to mohlo stát, ale je pevně rozhodnutý jít dál, a to i ve chvíli, kdy si uvědomí, že jeho cit ke Camryn v sobě ukrývá také moře bolesti a že přetvářka začíná být smrtelně nebezpečná. Je však pevně přesvědčený dokázat, že jejich láska je osudová a přežije cokoliv... Pokračování knihy Na hraně zapomnění o dvou mladých lidech, kteří lásku rozhodně nehledali. Ona si je však našla sama. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/21_/210809/edge-of-never-na-hrane-vecnosti-L6d-210809.jpg 4.1262

Edge of Never (2.)

The Edge of Always (2013)

Vydáno:, Yoli

Evule114
dnes

Mě se zakončení líbilo a nepřišlo mi zbytečné. Prostě to tak mělo být, akorát jím závidím, že dokáží žít takový život, i když bych taky ráda cestovala, takhle si to nedokážu představit... Takže krátké shrnutí: Byl to moc krásný příběh, který mě na chvíli vytáhl z reality :-)

KaileyBlot

Oba dva díly byly moc krásné. Taková ochutnávka té vize dokonalého vztahu, který by chtěl každý zažít. Bylo to milé čtení, při kterém jsem se musela neustále usmívat.

Nita17

Myslím, že pokračování je už méně povedené. Zvláště konec bych už tak nenatahovala. Andrew byl skvělý, v obou knihách je vysněným mužem. Obdiv a pohled dcery Lily je pěkný, ale zbytečně tak zdrcnutý. Narozením dítěte mohla kniha skončil, a zbytek mohl dát prostor třebas pro další díl. Jinak pěkné knížky

salča

Oba dva díly byly super.Děj jednoduchý,ale upoutal,dojal i pobavil.
Krásně se to četlo.Andrewa i Cam jsem milovala.Příběh autorka pěkně zakončila z pohledu Lily-její úctou,láskou a obdivem.
Tahle série se stala mou oblíbenou,stojí za přečtení.

Matita310

Pokračování knihy "Na hraně zapomnění". Moc pěkná knížka. Velice čtivá. Bavila mě. Doporučuji.

Trvalo mi to dost dlouho, než jsem se k ní dostala, ale stejně se mi to nakonec povedlo a jsem uchvácena tady tím úžasným příběhem. Takový až moc romantický čtení mi hrozně chybělo a jsem tím příběhem plně nabitá a na to jsem čekala. Rozhodně doporučuji přečíst oba dva díly. Stojí to opravdu za to.

Mark.

ach jo. Po prvním díle jsem byla strašně natěšené a pak tak zklamaná!
Nebyla to špatná knížka, ale v porovnání s na hraně zapomnění se to nedá srovnat! Málo kdy se koukám kolik stránek mi zbývá do konce a těším se, až jak to budu mít dočteno.

marta14

Zase nádherná kniha.Změnila mi pohled na život.Nelíbilo se mi,jak rychle zestárli a konec knihy byl hrozně zkrácený.Kdyby to skončili narozením dítěte,mohl by být třetí díl,ve kterém by bylo to,co autorka přeskočila.Jinak opravdu nádherná kniha.Doporučuji...
Jinak bych chtěla dodat,že mě to přišlo i smutné.Potom jak zestárli a jejich dcera chtěla po škole taky cestovat.Mám z toho takový divný pocit.Nemá to na první díl.

martina5069
30.11.2016

Ježiš to bylo pěkný :-) Několikrát mě u tohohle příběhu slzely i oči. Vrátila jsem se zase do prvního příběhu a hltala každou stránku. Líbilo se mi to úplně stejně jako ten první a poslední kapitola epilog mě dostal. Úžasné zakončení knihy bez otevřeného konce jak to bývá u některých knížek. Sice mě trośku mrzelo že ke konci knihy bylo ... o par měsíců později a já nezjistila co se během těch měsíců dělo s Camryn a Andrewem ale ro přežiju :-) Knihu doporučuji ale jednu hvězdićku si nechávám pro případ že narezím ještě na lepší knihu než je tahle i když nevím za jak dlouho a ni narazím cesta bude dlouhá :-)

Vero96
24.11.2016

První díl rozhodně lepší! Určitě to, ale není špatná knížka. Znovu se dostáváte do cestovací nálady a toužíte po změně. Aspoň tak to bylo u mě! :)

Jaruce
09.10.2016

První díl se mi líbil víc, ale i tak se mi to četlo dobře.

Laurel
11.09.2016

Po první dílu jsem se na tenhle hrozně těšila.
Řekněme, že mě to zklamalo. Postavy mi připadali hrozně "dokonalý", děj byl hodně podobný 1. dílu, hrozně předvídatelný... Začátek mi připadal fajn, ale pak se to začalo zhoršovat, na chvilku jsem to i odložila, a konec... Slaďárna!Nebylo to víceméně úplně špatný, ale zklamalo mě to. Jediný, co mě na tom vždycky zaujalo, byli sex-scénky. Pardon, já musela :D

Jajina555
06.08.2016

Hezká kniha, ale první díl určitě lepší, ve druhém zbytečné natahování velké lásky.

maci_aa
11.07.2016

První díl mě dostal, těšila jsem se na druhý a ten byl pro mě ke konci zklamáním. Do 2/3 knihy jsem knihu četla jedním dechem, ale do poslední třetiny jsem se musela nutit. Navíc velice předvídatelný konec.

vikimi
10.07.2016

V prubehu tehotenstvi me to bavilo, ale pak uz to bylo zase takove nijake a pro me ne moc zazivne...no a ten konec. Zase moc sladke, moc pohadkove.
Andrewa jsem si ale oblibila!

Erummeldë
09.06.2016

První díl mě úplně dostal, ale ten druhý byl velké zklamání. Jako by si autorka myslela, že tím, že z hrdinky udělá takovou chudinku, udělá knížku pořádně zajímavou. Ale docela to přehnala. Jako kdyby na její hlavu snesla veškeré zlo a utrpení, které se jen dá vymyslet. A pak se to snažila vyvážit tím lehce přeslazeným románkem. Neříkám, že to bylo úplně nejhorší, místy to bylo vtipné a občas i docela napínavé. Ale myslím si, že kdyby tento díl nevyšel, vůbec by to nevadilo.

telileov
02.05.2016

Sepsání tohoto dílu mi přišlo zbytečné a jen tak na doplnění. Asi tuším, o co se autorka pokoušela, chápu, že chtěla navázat na úžasný příběh, jenž si získal srdce tolika čtenářek - včetně mého. Ale tak úplně se jí to nepovedlo. Bohužel se jedná o jeden z těch případů, kdy se druhý díl prvnímu zkrátka nemůže rovnat.

DominaCZ
28.01.2016

... Já nevím... jako jo i ne - čtivost to má, ale ten děj je ... jako deníček dvou lidiček v náádherňoučkém vztazíčku - tak nádherném, že nemůžu pochopit, proč se o něm vlastně píše.
Nevím, nějak mi to nedávalo smysl ... možná jako prvotina pro pohodový chvíle s lahodným koncem proč ne, ale jako pokračování čehosi, co víme, jak dopadne?
Natahované, jako ty Odstíny....
Koukám že to vyšlo v jednom roce.. patrně bylo psáno rychlou jehlou....
Ale víte, kdy se do mě ten text zaryl? V místě, kde mu ona v počátku těhotenství brečí na klíně s tím, že strašně nechce, aby skončili stereotypně. Protože tohle já nechci taky. Sice o nic hroznýho nejde, ale stereotypem se vše hezký většinou zabije... ačkoliv je to jistota.

Rose18
12.12.2015

První díl mě neuvěřitelně pohltil a doporučuji ho všem romantickým duším. Tento díl byl už ale bohužel tak nějak zbytečný a dějově příliš nezajímavý.

evelýny
27.11.2015

Tak tímhle dílem jsem se nemohla prokousat. Zápletka mi byla jasná již při dočítání prvního dílu. Byla jsem však zvědavá, jakým způsobem se s tím autorka vypořádala tentokrát. Že zvolí úplně stejné řešení, s tím jsem jaksi nepočítala. Knihu jsem dočítala s velmi zdviženým obočím - pro mě se z příběhu ztratila dynamičnost, věrohodnost. No zkrátka: .....a jestli neumřeli, cestují po světě dodnes.

xmetelkova
13.11.2015

Nejprve mě kniha bavila, potom nebavila, ale ten konec se mi líbil. Pořád jsem si říkala, že to je úplně zbytečná kniha, ale když už jsem ji přečetla, tak mě tak nudná nepřipadá.

trynitrix
02.10.2015

Pěkné pokračování, baví mě takový to styl když někdo cestuje :-) přála jsem jim ať to vyjde :-)

Markett
23.09.2015

Z mé strany bude proudit jenom nadšení. Já jsem byla naprosto nadšená, že vyšel druhý díl a já se dozvím, jak příběh Camryn a Andrewa pokračoval. Sice mě mrzí, že začátek byl takový smutný, ale od něčeho se děj musel "odpíchnout" a nový příběh mohl začít. Je to krásný romantický příběh, který se hodí jako perfektní kniha na večer a rozhodně mohu doporučit všem holkám, které mají rády neobyčejné zamilované příběhy. :)

Haňulec
07.09.2015

Kniha se mi velmi líbila, krásně navazovala na první díl, ale bylo zde vše, oč jsem doufala - drama, romantika, láska. Je pravda, že první díl byl o mnoho lepší, ale ten kdo chce vědět, jak to s Camryn a Andrewem dopadne, tak doporučuji si tuto knihu přečíst.

luciefeix
29.07.2015

celkově o ničem , takové prázdné tlachání , 1 byla teda mnohem lepší

KatnissLavender
18.07.2015

Od této knihy jsem měla velká očekávání a jsem hrozně ráda, že byla naplněna. Čtení jsem si naprosto užila, autorka se mi přesně trefila do vkusu. Nemohu jinak, než doporučit!

lukyli154
16.07.2015

Jako většině i mně, se první díl líbil víc. V tomhle díle vás jejich cesta už tolik nenadchne a nebaví jako v předchozím románě. První polovina knížky byla opravdu plná bolesti a strachu, ze které jim mělo pomoct a taky mohlo jejich cestování. Těší mě, že to dopadlo, tak jak si přáli.

veronika5179
08.07.2015

Já vím, že Andrew a Camryn chtěli žít svobodně, nebýt jako ostatní, užívat si život podle představ....ale opakovat to ke konci v každé větě? škoda..

Markét.t
23.06.2015

Podle mě byl první díl celkově lepší.
Nejvíc to "zabil" ten konec.

sabulik69
19.06.2015

Příběh prostě skvělý. Velmi se mi líbilo jejich cestování a další zážitky i zpívání.. Jsem ráda že nakonec dcerku měly a taky že se vrátili k jejich cestování. S Lily jsem byla taky spokojená a s koncem knížky také. Naprosto pěkné...

pro ženy Amerika láska cestování touha

Jessica Ann Redmerski

Jessica Ann Redmerski