Vdovy z Eastwicku

Vdovy z Eastwicku https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35038/bmid_vdovy-z-eastwicku-6md-35038.jpg 4 17 5

Eastwick série

< 2. díl

Alexandra, Jane a Sukie, protagonistky Updikeova úspěšného románu Čarodějky z Eastwicku a stejnojmenné filmové adaptace, se po více než třiceti letech znovu vracejí na scénu svých rejdů. Poté co se život každé z nich v novém manželském svazku ubíral vlastní cestou – Jane po boku zámožného investičního poradce na předměstí Bostonu, Sukie s prodejcem počítačů v connecticutském Stamfordu a Alexandry s hrnčířem Jimem až v Novém Mexiku -, obnoví ovdovělé členky tria nejprve kontakt, během cest do Egypta a Číny si ověří, vládnou-li stále svými obávanými schopnostmi, a posléze se rozhodnou pro několikatýdenní návrat na místo někdejších milostných avantýr, zákeřných úkladů i vzrušujících zážitků s ďábelským pokušitelem Darrylem Van Hornem. Ne všichni z místních obyvatel však tak jako Van Horne ze scény zmizeli, někteří mají s trojicí nevyřízené účty a také vzpomínky na dávné činy a nemilosrdný běh času vnášejí do pokračování příběhu čím dál temnější tóny…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Paseka

The Widows of Eastwick , 2008

Crimble
30.08.2019 5 z 5

Já jsem se královsky bavil od začátku do konce, a musím konstatovat, že tahle rozlučka se mistru Updikeovi podařila! Prostě miluju ten nadhled, sarkasmus a geniální vystižení drobných, ale důležitých nuancí vztahů mezi lidmi.

ArwenAragorn
13.06.2019 3 z 5

O dost slabší než Čarodějky.

postrach
01.05.2019 4 z 5

Mě se první díl líbyl víc.Připadal mi záživnější.Tento díl mi připadal jako deník.

Tess.96
12.04.2014 2 z 5

Kniha mě určitě bavila o poznání víc než první díl, ale na Updikův styl jsem si prostě ještě nezvykla a vůbec jsem k němu nepřilnula. Určitě od něj zkusím ještě nějaké knihy, ale musím si od něj na chvilku odpočinout.

fifap
05.03.2013 3 z 5

Musím říct, že druhý díl se mi četl lépe než první. Příběh je ze začátku poněkud nezáživný nakonec se děj trochu rozhýbe, ale celkově...asi to není kniha ke které bych se ještě několikrát vrátila.

americká literatura vdovy

John Updike