Dýchla na mě smrt - Příběhy osobností, které na poslední chvíli unikly smrti

Dýchla na mě smrt - Příběhy osobností, které na poslední chvíli unikly smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37447/dychla-na-me-smrt-pribehy-osobnosti-ktere-na-posledni-chvili-unikly-smrti-37447.jpg 3 10 2

Už se vám někdy stalo, že jste doslova na poslední chvíli unikli smrti? Pokud ano, pak jistě máte na co vzpomínat. Stejně tak jako osobnosti, které v páté knize úspěšného autora otevřeně popisují (nejen) své velmi strhující příběhy, při jejichž čtení vám běhá mráz po zádech. Vážné autohavárie, které by patrně nikdo jiný nepřežil, atentáty, těžké nemoci, smrtonosné laviny, pětikilový balvan, spadlý z dvacetimetrové výšky metr od hlavy, či boj o holý život v nečekaně dramatické situaci – tak vypadají zážitky, o nichž člověk může s odstupem času prohlásit: „Tehdy na mě dýchla smrt!“ Jestliže vás dosud nic podobného nepotkalo, mohou být pro vás některé příhody užitečným návodem, jak si zachovat chladnou hlavu a přečkat situaci, kdy opravdu jde o život. Kniha bude vyzdobena množstvím unikátních fotografií.... celý text

cleopatra11
14.10.2023 3 z 5

Každý máme nějakou 13. komnatu. I slavní. Oddechovka dobrá.

Misa.K1
05.02.2016 3 z 5

Většina příběhů mě bavila a dobře se četly, závěrečné vyprávění psychotronika mě ale moc nebavilo, nedočetla jsem ho.

Richard Sacher
česká, 1974
2011  68%Simona Monyová - Život a smrt
2013  53%Trojka
2010  58%Dýchla na mě smrt - Příběhy osobností, které na poslední chvíli unikly smrti
2012  73%První láska
2009  68%Schůzky s tajemnem