Dvojčata Pat a Isabela

Dvojčata Pat a Isabela https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26702/bmid_dvojcata-pat-a-isabela-9iw-26702.jpg 4 200 23

Dvojčata série

Dvojčata Pat a Isabela a jejich spolužačky se po prázdninách opět sejdou v internátní škole St. Clare. V tomto semestru přibylo do prvního ročníku několik nových studentek.

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Egmont (ČR)

The O’Sullivan Twins , 1942

Cristina
02.01.2012 4 z 5

Knížka, která ovlivnila mou čtenářskou budoucnost.. Bylo mi jedenáct, možná dvanáct - moc jsem nečetla, to jsem spíše koukala na filmy, když konečně - byla jsem u babičky, nuda mě sžírala, tak mi ona vrazila do ruky tuhle knížku a ať si prý jdu číst. Hodila jsem po ní otráveným, pohledem ale poslechla jsem. Děj mě uchvátil a moje čtenářská kariéra začala. Je to opravdu skvělá knížka..

Miila
01.10.2011 5 z 5

Jako malá jsem příběhy dvojčat milovala :-)

*Véronique*
11.02.2011 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knižních sérií... Když se nad tím zamýšlím, tak asi vůbec ta nej ze všech. Důvod je nasnadě - po přečtení posledního dílu mi bylo moc smutno, že není další...:( Krásné příběhy dospívajících děvčat, trocha nostalgie, naivity, "růžových brýlí", avšak v tak příjemném obale, že čtení dobrodružství těchto povedených dvojčat je radostí!