Dvojčata

Dvojčata https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467908/bmid_dvojcata-dL2-467908.jpg 5 1 2

Jak nejlépe prožít těhotenství, co očekávat při porodu, možné komplikace. Rady pro výběr pomůcek, jak kojit a krmit dvojčata, vztahy s dalším sourozencem, jak dvojčátka vychovávat v různých věkových etapách (aby byla zachována jejich identita, aby nedošlo k jejich nevhodnému oddělování... ), školní docházka, puberta, mýty o dvojčatech, rady pro babičky a dědečky... Druhé, rozšířené vydání.... celý text

Karoley
08.01.2022 5 z 5

By mě zajímalo, co přesně z knihy může mým dětem uškodit? Jestli kapitola o těhotenství a možných komplikacích u porodu? Kapitola o různých polohách při kojení či o výběru kočárku? :))) V knize jsou také příběhy ze života rodin s dvojčaty a vlastní zkušenosti z dětství dnes již dospělých dvojčat. Kniha mi byla doporučena v Klubu dvojčat a vícerčat, kam jsem chodila před porodem na přednášky. A sama autorka knihy se problematikou dvojčat a vícerčat zabývá přes 20 let. Kniha opravdu odpad není.

Karoley
04.01.2022 5 z 5

Pro matku dvojčat skvělé počtení, plno zajímavých informací, rad a tipů. Za mě se jedná o dvojčecí Bibli :))