Dva životy

Dva životy https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82663/bmid_dva-zivoty-obC-82663.jpg 4 224 58

Najnovší autorkin román rozpráva príbeh dvoch žien, priateliek. Anna, prekladateľka, žije s manželom a dvomi dcérkami a na prvý pohľad jej nič nechýba. V skutočnosti je to však trocha inak... Veronika, učiteľka, žije s devätnásťročnou dcérou a vôbec ju netrápi, že v jej živote nie je nijaký muž. Život je však plný prekvapení...

mariva
03.06.2019 4 z 5

Současné a docela realistické příběhy žen, které ukazují, jak se nám najednou může život nečekaně zamotat.

raty
29.05.2019 5 z 5

Zase jeden (vlastně dva) příběh ze života. Knihy této spisovatelky na mě působí velmi uvěřitelně a dobře se čtou a tato není vyjímkou.

hrosulik
29.03.2019 5 z 5

Opět další krásná kniha od Táni Keleové-Vasilkové ze života.

LeSk
26.12.2018 5 z 5

Velmi dobře zpracovaná kniha o životě dvou kamarádek, každá prožívá jiné radosti i starosti. Kniha se četla jedním dechem, velmi DOPORUČUJI.

Aleh
02.12.2018 4 z 5

Další z příběhů Táni Keleové - Vasilkové. Kniha o přátelství, lásce, vztazích, prostě o životě. Anna a Veronika jsou kamarádky. Ne vždy je všechno tak, jak se na první pohled zdá. Tak mnoho mají společného a zároveň se tak moc odlišují. jak žijí, co jim chybí a po čem touží a jak to všechno dopadne to je námětem dalšího románu této autorky.

Miruš
30.08.2018 1 z 5

Asi to není úplně moje krevní skupina...už nikdy!!!

Anne Leyyd
10.08.2018 5 z 5

Musím říct, že mě tahle kniha velmi překvapila - v pozitivním smyslu slova. Veroničiny části byly ze začátku knihy převážně nudnější, ale za polovinou se to rozjelo na všech frontách a já hltala jednu stranu za druhou. Moc se mi líbilo celkové realistické pojetí, žádné klišoidní scény nebo dialogy. Při četbě jsem měla zkrátka pocit, jako bych se dívala do domovů skutečných lidí... Vážně jsem nepředpokládala, že se toho dočkám od české autorky. Palec hore a nemůžu jinak, než dát 5 *. A více samozřejmě v recenzi.

JIVaJaH
21.06.2018 5 z 5

Jako pokaždé, když čtu knihu od této autorky. Příběh zajímavý, zavede do soukromí několika postav a lehce nutí myslet na to své soukromí. Děkuji!

Ivis01
22.04.2018

Příběh ze života,oddechovka,už jsem četla od této spisovatelky i lepší knihu,začátek mě moc nebral,ale pak jsem se začetla a nebylo to špatné,za mně 3-4 hvězdičky,no možná se i přikloním k těm 4 :-) a zkusím další.

HŠ
07.02.2018 3 z 5

Docela zklamání, měla jsem pocit, že čtu něco od Lenky Lanczové. Pořád jsem čekala na nějakou zápletku, vyvrcholení... a ono nic. Jako bych popisovala rok mého života a mých přátel. A děkuji uživateli orinka3 za krásný spoiler, moje chyba, že čtu komentáře před dočtením knížky.

PiperW
06.01.2018 1 z 5

Kniha pro mně byla zklamáním. Jako oddechovka dobré, ale po prvních zhruba 50 stranách jsem věděla jak to dopadne. Já bych ji nedoporučila

Pajina68
22.12.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila. Takové obyčejné lidské starosti a příběhy. Anny mi bylo líto, že se dostala do nepříjemné situace takovým neočekávaným způsobem.

fruitbueno
19.12.2017 3 z 5

Červená knihovna na nedělní odpoledne. Četba, u které se necháte strhnout dějem a možností až tak si nad ničím nelámat hlavu.

Jirinamac
05.12.2017 4 z 5

Spisovatelčiny knihy jsou si všechny dost podobné. Je v nich to důležité v životě, rodina a přátelství. Člověk si uvědomí, jak je to, co považuje za samozřejmé, že je to hodně důležité v jeho životě, až když to ztratí.

m.valova
02.07.2017 5 z 5

Autorka napsala opět knihu ze života,dobré čtení,oddechovka nad kterou se nemusí přemýšlet..

knihovnička007
06.05.2017 4 z 5

Další skvělá kniha od skvělé spisovatelky.
Moc hezky se čtou (všechny).

popeluška
01.09.2016 5 z 5

Kniha se krásně čte....mám knihy od této autorky moc ráda :-) Dala bych i více než pět* :-)

likaf
29.07.2016 5 z 5

Něco si o svém životě myslíte a během pár měsíců je všechno jinak...Kniha se dobře čte.

elisa194
16.06.2016 2 z 5

kniha mě moc nenadchla. Ze začátku dobré, ale pak se mi táhla a ani mě moc nebavila...

Šánka
26.02.2016 5 z 5

Příběhy Táni K. V. jsou napsány tak uvěřitelně, že si každá žena v nich může najít kousek toho svého příběhu. Kniha je opět o vztazích, ztrátách a kamarádství. A je také o tom, co je v životě důležité, na čem opravdu záleží, a jak křehké je to štěstí.

přátelství slovenská literatura kamarádky

2011  82%Dva životy