Důvěrnosti pod plachtami

Důvěrnosti pod plachtami https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/7365/duvernosti-pod-plachtami-7365.jpg 4 14 7

Judita, Rebeka a Mila jsou zralé na dobrodružství. Rebeka touží po vybočení z manželského stereotypu, Judita se bezhlavě zamiluje do instruktora plachtění a považuje ho za novodobého piráta a dobrodruha devadesátých let a Mila - ta se chce zkrátka naučit plachtit. A tak všechny tři vyrážejí s ostatními účastníky kurzu na rozbouřené moře. Nechybí zde manželské páry se svými nesnesitelnými vrtochy ani pořádně tvrdí mořští vlci. Spletitý a vtipný milostný trojpříběh budete číst od začátku do konce se zatajeným dechem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Fisherman’s Friend in meiner Koje

mcabr
30.11.2021 5 z 5

Taková oddechové,hezké.

MirrorIsis
05.11.2018 5 z 5

Asi nemohu porovnat, protože je to první kniha od autorky, kterou jsem četla....Pojala jsem jako lehký žánr a smála jsem se od začátku do konce...

NymphMaeve
28.03.2018 3 z 5

Po přečtení více knih od této autorky, jsem nadšeně vzala do ruky tuto a asi do poloviny jsem byla zklamaná. Očekávání byla velká a nenaplnila se, ale druhá polovina byla celkem zábavná, i když lehce předvídatelná.

Znedla
06.02.2018 3 z 5

Příběh tří mladých žen, které hledají lásku a dobrodružství a tak se přihlásí do jachtařského kurzu.
Judita má bujnou představivost a už konečně touží potkat toho pravého.
Její sestra Rebeka je šťastně vdaná, má malou holčičku, ale necítí se ještě na to být "usedlou matkou".
A Mila, naprosto naivní "buchta", která je ochotna ve vztahu s Burghartem tolerovat a prominout prakticky všechno.
Je to taková typická kniha devadesátých let - čtivá, občas jsem se i zasmála prostě taková lehká oddychovka (kdyby nebyl začátek února, tak bych napsala ideální k vodě :-)).

cukrovka
14.01.2017 2 z 5

Zatím nejslabší kniha od této autorky. Hlavní hrdinky mě vytáčely - Judita svými vykonstruovanými představami, Mila svou naivitou. Příběh se ani pořádně nerozvíjel.

SBH
11.04.2016 3 z 5

Mám ráda knihy od K. Gierové, proto jsem sáhla i po této. Do poloviny jsem se neuvěřitelně trápila. Hlavní hrdinka i její kamarádky jsou opravdu prostinké duše, navíc mi vadil kurz plachtění (jsem překvapivě suchozemec). Druhá půle nabrala nečekaný švih, Mila přišla nějakým zázrakem k rozumu a scény se stříkací pistolí opravdu prozářily mé dny. Konec dobrý, všechno dobré, takže nehlasuji pro absolutní odpad. Ale zázrak to také není.

Jajus
25.05.2014 4 z 5

Kniha se hezky čte, ale občas jsem se musela divit nad naivitou a neschopností Mily. Ještě doteď kroutím hlavou nad šílenými Juditinými představami. Ale příběh moc hezký.