Dusty: Zázrak o Vánocích

Dusty: Zázrak o Vánocích
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423122/bmid_dusty-zazrak-o-vanocich-gLn-423122.jpg 4 17 17

Dusty série

"Hrdina na čtyřech tlapách" Veselé Vánoce? Pro Pavla sotva! Jeho nejlepší kamarádka Alex se poslední dobou chová divně, je uzavřená a nechce s nikým trávit čas. Dokonce ani s Pavlem a Dustym ne! Věnuje se pouze výpomoci v psím útulku. Když se z útulku začnou ztrácet zvířata, Pavel věří, že s Dustym dokážou případ vyřešit. Jenže jeho čtyřnohý kamarád má strach, že ho Pavel chce v útulku nechat. Zvítězí v něm důvěra v pána, nebo uteče? Může být Alex do únosu zvířat nějak zapletena?... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

Dusty und das Winterwunder , 2018

E-liška2013
18.02.2024 5 z 5

Omlouvám se za chyby.

E-liška2013
18.02.2024 5 z 5

Moc pěkný , ale příde mi , že Pavel hrozně děsivě vyjel na Alex , až s toho brečela, ale na tom ne í nic špatného slavit s VÁNOCE s kočkou, želvou a králíkem , hlavně když vám umře babička táta asi taky a máma je v NEMOCNICI a nepřijede na v
VÁNOCE.

stelka_knihomol
22.05.2022 4 z 5

Dusty je skvělý příběh pro kluky i pro holky. Líbí se mi, že se příběh nemotá jen kolem psa, navíc originální děj.
K tomuto konkrétnímu dílu: že všech, které jsem četla, se mi tento líbil asi nejméně. Kniha podle mě zvláštně začala. Přesto je ale moc hezká.

Betti
28.12.2019 5 z 5

Skvělé další pokračování Dustyho příběhu. Ideální na Vánoce, protože je s vánoční tématikou.

psi Vánoce

Wolfram Hänel