Violka, fialová víla

Violka, fialová víla https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22208/bmid_violka-fialova-vila-m03-22208.jpg 4 39 39

Ráchel a Kristýna, které jsou na prázdninách na Dešťovém ostrově, už našly červenou vílu Rubínku, oranžovou vílu Klementýnku, žlutou vílu Šafránku a zelenou vílu Olivku. Jaké překážky budou muset překonat při hledání zbývajících víl sedmi barev?

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Rainbow Magic 7 - Heather the Violet Fairy

Štěpinambura
28.06.2021 5 z 5

Tahle se mi líbí skoro nejvíc.

anna.zahy
17.09.2020 5 z 5

Je to nejlepší knížka o duhových vílách, kterou jsem zatím četla.

bea.mari
17.09.2020 5 z 5

(SPOILER) Kristýna a Ráchel šly na pouti na kolotoč a tam našly na obrázku Violku fialovou vílu a ve svých kouzelných taštičkách našly štětec, kterým obtáhly obrázek a obrázek ožil. A tak ožila i Violka. A potom šly za ostatními duhovými vílami a pak se objevil Servác Mráz a duhové víly si udělaly štít. Potom vytvořily čarovný soumrak, ze kterého vznikla duha. Proměnily Kristýnu a Ráchel ve víly a svezly se do pohádkové říše. Tam jim král a královna dali výjimečné dárky: bylo to sněžítko, ve kterém byl uvězněný Servác Mráz.
Knížka se mi hodně líbila, už jsem přečetla plno knížek o duhových vílách a chci číst dál.

Kopretina
16.01.2020 2 z 5

Dcerce se líbila, mě nezaujala.

Ivka14
09.11.2019 4 z 5

Tuhle knihu jsem cetla mladší sestře před spaním a moc se mě i sestřičce kniha líbila :)

fajka
07.02.2016 5 z 5

Moc hezká knížka. Líbí se mi, že tam mají koně a přijde mi, že ty poslední díly jsou jiné a to se mi líbí. Je to úžasná knížka!!!

estelina2300
05.10.2012 5 z 5

toto knihu jsem taky četla když jsem byla malá