Duch domu Ashburnů

Duch domu Ashburnů https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443902/bmid_duch-domu-ashburnu-DDv-443902.jpg 4 2373 2373

Strašidelné domy série

O tomto domě se šířily podivné zvěsti bezmála sto let. Jeho majitelka, Edith, odmítala nechat kohokoli vstoupit dovnitř a nedaleké městečko navštěvovala jen málokdy. Po její smrti zdědila dům její jediná příbuzná, Adrienne. Vše co má, je jeden kufr, dvacet dolarů a milovaný kocour. Dům je pro ni příležitost, jak začít nový život, kterou si nemůže dovolit odmítnout. Ačkoli na duchy nevěří, při zkoumání svého nového domova naráží na věci, které v ní vyvolávají neklid. Do tapet na zdech jsou vyryty podivné nápisy, v lese nedaleko domu je ukryt starý hrob a tajuplné portréty v chodbě v prvním patře jakoby sledovaly každý její pohyb. Jak odhaluje další a další tajemství domu, začíná věřit, že pověsti, které se o něm vyprávějí, mají možná pravdivější jádro, než předpokládala. Budova má chmurnou a děsivou minulost. Adrienne postupně zjišťuje, že o její život usiluje něco hluboce nepřirozeného a děsivě odporného.... celý text

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: ekniha , Fobos

The Haunting of Ashburn House , 2016

magdalena2377
03.03.2019 5 z 5

Kniha mě naprosto pohltila. Dokonce tak moc, že jsem vynechala oběd a zjistila to až ve 4 odpoledne. Určitě si ji přečtu znova. Doufám, že budou další knihy podobného stylu psaní.

michalka6030
03.03.2019 5 z 5

Vyborna kniha. Cetla se mi sama, precteno za jeden vecer, nemohla jsem se od ni odtrhnout. Nic podobneho jsem jeste necetla. Skoda, ze autor nenapsal vice knih (zatim)
Urcite zustane v knihovne a po letech si ji rada prectu znovu =)

ptoček
02.03.2019 4 z 5

Mám ráda příběhy, u kterých se mi občas svírá hrudník a při čtení večer nedokážu zhasnout. A tohle je přesně ten příběh, kdy mi mráz běhal po zádech. Jednu * srážím za občasné přehánění, které tam díky navození dokonale tajemné atmosféry být nemuselo. Moc se mi líbil konec a podle mě by vůbec nebylo špatné filmové zpracování.

Cherryel
01.03.2019 5 z 5

Kniha začíná pomalejším tempem, chvilku jsem si myslela,že to bude asi takové oddychové čtení,ale jak jsem se dostala do půlky knihy,tak to nabralo pořádný tempo!Akce, napětí,strach a nebezpečí,nic nechybělo.Do čtení jsem se zakousla stejně ,jako Eleanor do hrdinky!Kniha mi nešla odložit a nakonec pěknej happyend,tak že za mě dobrý.Škoda že od téhle spisovatelky,je u nás zatím vydána, jen jedna kniha.Chtela bych si od ní přečíst i jiné.

ladyajva
01.03.2019 3 z 5

První polovina knihy je spíše seznamovací, zas tak moc se tam neděje. Poté přijde na řadu druhá polovina, kde se toho naopak děje až moc. Nevím, něco mi na tom nesedělo. Nelíbil se mi vstup El na scénu, i když vyobrazena byla až moc přesvědčivě. :) Na konci mi to dalo všechno smysl a hezky to do sebe zapadlo. Závěr byl fajn, taková idylka. Celkově hodnotím 3 hvězdami, nelíbil se mi přerod od ničeho k mega akci. Přečteno za jeden večer a při cestě na záchod mě docela mrazí, takže něco to ve mě zanechalo.

lenuskav
01.03.2019 4 z 5

po dlouhe dobe kniha s ducharskym zamerenim,kde sem vse videla presne tak,jak to bylo popsano a byl to fajn zazitek ????

Sajmonik
28.02.2019 4 z 5

Byla velice zajímavá, občas i trochu strašidelná. Mě osobně velice bavila.

Renatecka
27.02.2019 3 z 5

Ale jo, celkem dobrý příběh, ale čekala jsem, že se budu víc bát. Kocour Wolfgang byl stejně největší borec :-D

Trustty
25.02.2019 4 z 5

Celkem fajn duchařinka. Když se v příběhu objevila Eleanor, tak jsem si říkala co to jako má znamenat.....zombie? Vysvětlení se mi naštěstí dostalo během chvilky a mohla jsem v poklidu knihu dočíst:)). Kniha se četla poměrně dobře.