Dospělost je mýtus

Dospělost je mýtus

Tenhle komiks je pro všechny, kdo dokážou proflákat celé víkendy na internetu, pro které je držení se za ruce na ulici s naprosto úchvatným klukem nesnesitelná agónie, pro všechny, kdo sní o tom, že celý den zůstanou doma a budou se válet v pyžamu. A pro všechny, kdo přemýšlejí, kdy přesně vlastně ta dospělost začíná. Jinými slovy pro nás, kteří prožíváme hrůzy a trapnosti dnešního mladého života. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/31_/319429/dospelost-je-mytus-dS7-319429.jpg 4.898

Adulthood is a Myth (2016)

Humor, Komiksy
Vydáno:, CooBoo
Více informací...

PandaGirl
včera

Našla jsem se v tom. Rozhodně pobaví jak "příběhy", tak i kresba. Rozhodně je to skvělé na to správné vypnutí a nepřemýšlení.

Zmiu
předevčírem

Naprosto geniální! A tak to sedí. :-)

Dakarianna
předevčírem

Až mě děsí jak to na mě sedí :DD

ninive

Geniálníí! Chci víc :D

malinkamajinka

Parádní kniha, kde jsem se jako introvert našla :D Opravdu vtipné komixy, sice je to kniha "na hodinku" ale pobaví. :)

Janiss_89

Jednoznačně plný počet. Je to sice kniha na pár desítek minut, ale je naprosto dokonala. Z 99% jsem se v ni viděla. Myslela jsem, že jsem na světě jediná, ale je nás víc :D Fakt všem introvertům, asociálům a dalším "podivínům", kteří bojují s každodenním životem a snaží se utéct dospělosti co to jde, tak jim tu knihu vřele doporučuji. Strip s wifi a čucháním knih 100% :D

Candide

Až se mě příště někdo bude ptát na vtipnou knížku o introverzi, doporučím toto :D

nikdonekdy

Tolikrát jsem se v knize viděla. Skvělá kniha

kikies

:D :D :D Opravdu vtipné čtení. Nepatřím sice k fanouškům knižního vydávání komiksů a přije mi tak trochu škoda plýtvat papírem na něco, co je přečtené celé za cca hodinku, ale to nemění nic na faktu, že je to opravdu vtipné a podařené dílko. Autorka ví, co dělá, a umí to dobře, jen bych zůstala u nějaké jiné formy vydávání - na internetu nebo v nějakém časopise mi to přijde víc namístě, takto před sebou pořád vidím ten nepoměr mezi množstvím vynaložené práce s vydáním knihy a času, který každý potřebuje k přelouskání jednotlivých stripů... Ale to jen tak na okraj :-)

Ditules

Proč mám pocit, že autorka mi vidí do hlavy? V mnoha z nich jsem se viděla. Nejvíc mě pobavil ten strip s oblečením. :D

martina5069

Super kniha komixů. Je to vtipné, je to pravdivé, v hodně pasážích jsem se i viděla. Je to jedna z těk knih, kterou budete otevírat znovu a znovu , když vás přepadne depka. Někde jsem četla že má autorka svoji stránku kam přidává dalši a další komiksy, že by byl druhý díl ?

BrozaM

Co si bude nalhávat, na každé stránce jsem se viděla - přesné. Zasmála jsem se a všem na potkání doporučuji. (y)

Alpasstyle

Zábavný a odpočinkový komiks o každodenních věcech. Skvěle ztvárněno, super práce :-D

Gooverka

Hlavně v knihomolských komiksech jsem se zhlédla naprosto dokonale. Skvělá kniha, která je o běžných věcech u kterých se ale zasmějete.

Pistácie

Skvělá kniha ve které se musí shlédnout snad každý, minimálně skoro ve všem. Pobavila jsem se, ale také zamyslela nad tím, kolik toho je opravdu reálné o mě samotné.

maygirl

Naprosto skvělá kniha. Doufám, že vyjde v českém překladu pokračování. Autorčin web sleduji už delší dobu a co nový obrázek, to perla. Doporučuji všemi deseti!

Heyhey

Deset hvězd a doporučím každému, koho potkám.

zdenek5887
30.12.2016

;D ... Zatraceně trefný a vtipný. V těchto stripech se najde snad úplně každý. A kdo ne, ten kecá!

InFinito
28.12.2016

Komiksy nikdy nebyly tak úplně můj šálek čaje, ale na tohle jsem se těšila. Asi jako spousta dalších lidí, jsem se v tom taky častokrát našla. Přečtené je to vážně rychle, ale hodně jsem se u toho bavila a odpočinula jsem si, takže za mě 5 hvězdiček))

Emíša
25.12.2016

Super, překlad sice někdy pokulhává, ale je to výstižné a dobře zpracované :)

SmallLucia
25.12.2016

Až mě děsí, v kolika věcech jsem se našla... :-)

amaenium
16.12.2016

Komiksy znám dlouho, sledovala jsem je v originále na internetu. Přijdou mi vtipné a velmi příhodné, řekla bych, že se v nich mnoho dívek najde. U některých mi vadil překlad, neseděl přesně, ale jednalo se jen o výjimky.

jezek693
15.12.2016

Úžasné kde na ty nápady autorka chodí

rarášek
09.12.2016

Naprosto skvělý komiks, který mě dokázal pořádně rozesmát :D Začala jsem číst i facebookovou stránku Sarah's Scribbles. Je pravda, že jsem se mnohokrát našla a to mě na tom rozesmálo ještě víc. Za sebe doporučuji jak komiks, tak fb stránku. :)

KayvonPrg
09.12.2016

Naprosto výstižné podání životních útrap a nástrach žen a dívek jakéhokoliv věku v krátkých komiksech. Smála jsem se skoro u každého "čtverečku" :D
Myslím, že každá se najde v nejednom z nich :)
Četla jsem v originále (angličtině) a yslím, že vtípky lépe vyzní.

wiix
29.10.2016

Niee, táto kniha vôbec nie je o mne! Už dlho som sa pri knihe, či skôr komixe takto nezabavila. A tie obrázky, mňamka.