Dospělost je mýtus

Dospělost je mýtus

Tenhle komiks je pro všechny, kdo dokážou proflákat celé víkendy na internetu, pro které je držení se za ruce na ulici s naprosto úchvatným klukem nesnesitelná agónie, pro všechny, kdo sní o tom, že celý den zůstanou doma a budou se válet v pyžamu. A pro všechny, kdo přemýšlejí, kdy přesně vlastně ta dospělost začíná. Jinými slovy pro ...celý text

Tenhle komiks je pro všechny, kdo dokážou proflákat celé víkendy na internetu, pro které je držení se za ruce na ulici s naprosto úchvatným klukem nesnesitelná agónie, pro všechny, kdo sní o tom, že celý den zůstanou doma a budou se válet v pyžamu. A pro všechny, kdo přemýšlejí, kdy přesně vlastně ta dospělost začíná. Jinými slovy pro nás, kteří prožíváme hrůzy a trapnosti dnešního mladého života.

Připadáš si výjimečný? Máš ostré lokty a neohroženě buduješ svou kariéru? Je pro tebe dospělost vzrušující výzvou, na niž se cítíš plně připravený?
Uff. Tak to si dej odchod.

Tahle knížka je určená pro nás ostatní, Pro nás, kteří promrháváme celé víkendy brouzdáním po internetu, kteří prožíváme nesnesitelnou agónii, když se s někým držíme za ruku, kteří celý den sníme o tom, jak konečně přijdeme domů a převlékneme se do pyžama, a hlavně si neustále lámeme hlavu nad tím, kdy přesně že má vlastně dospělost přijít. Tyto komiksy vtipně ilustrují plejádu každodenních trapných a hrůzostrašných situací, které v moderní době prožívá většina mladých lidí.

Sarah Andersenová je mladá kreslířka z Brooklynu a tahle knížka rozhodně není autobiografická. Ani maličko. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/31_/319429/dospelost-je-mytus-dS7-319429.jpg 4.7140
Originální název:

Adulthood is a Myth (2016)

Žánr:
Humor, Komiksy
Vydáno:, CooBoo
Více informací...
Nahrávám...

Komentáře (38)

Přidat komentář
Ewerine
13. dubna

Absolutně jsem se do téhle knížky zamilovala!! Jsem ráda, že mé každodenní trable prožívají i jiní lidé. Smála jsem se na každé straně. Prostě je to, to, co všichni známe, ale nemluvíme o tom třeba nahlas. :)

Já_
08. dubna

Tak tohle je dokonalost. Smála jsem se po celou dobu. Všechno v tý knížce je tak pravdivý. A ty ilustrace!! No prostě vážně skvělý!

Margie94
07. dubna

Smála jsem se od začátku do konce! Neuvěřitelně vtipný a pravdivý komiks o "strastech" života :D

kalinkacz
04. dubna

Jedná z těch roztomilých knih, kterou přečtete na posezení a uvidíte v ní sebe, ale i své blízké... Rozhodně výborný tip na odpočinek s kouskem čokolády, který vám zlepší den... Některé části bych si i nalepila do svého životopisu... Rozhodně se těším na další tvorbu této autorky!

PinkAlicorn
31. března

Zasmála jsem se, jsou to vtipné komixy ze života. Našla jsem se skoro ve všech, jsem ráda, když vím, že v tom nejsem sama :D

Rose18
31. března

Vtipné komiksy, ve kterých se člověk častokrát najde; doporučuju!

Shardlake
27. března

Vtipnou komiksovou formou zpracovány postřehy ze života.

martinstefko
23. března

Banality života jsou prostě krásné a zábavné, když jsou dobře podány. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/03/1399-dospelost-je-mytus-sbirka-komiksu.html

ochwey
21. března

Přečetla jsem to na stojáka v Dobrovském, v některých obrázcích se našla, ale že bych to tak adorovala, jako všichni kolem, na to jsem asi málo holčičí holka. Spíš se mi po přečtení zdá, že jsem stará, když nemůžu spát jak dlouho chci a ráno musím do práce a dospělácké věci se mi nevyhnou.

Viky007
19. března

Tak tohle byla paráda! Smála jsem se od začátku do konce. Zkrátka ideální čtení pro introverty, knihomoly a sociofobiky :-).

martina.culik
19. března

Sarah's Scribbles sleduji i na internetu. Baví mě způsob, jakým autorka popisuje běžné situace, se kterými se většinou plně ztotožňuji. Trochu jsem se obávala českého překladu, protože znám originál, ale musím říct, že překlad je velice zdařilý a vystihuje podstatu. Za mě tedy super kniha.

Eorin
10. března

Příjemná oddychovka - doslova, oddychla jsem si, že v tom nejsem sama a že mé postřehy a "potíže" všedních dní nejsou zase tak moc strašné, ba naopak :)

PandaGirl
24. února

Našla jsem se v tom. Rozhodně pobaví jak "příběhy", tak i kresba. Rozhodně je to skvělé na to správné vypnutí a nepřemýšlení.

Zmiu
23. února

Naprosto geniální! A tak to sedí. :-)

Dakarianna
23. února

Až mě děsí jak to na mě sedí :DD

ninive
20. února

Geniálníí! Chci víc :D

malinkamajinka
16. února

Parádní kniha, kde jsem se jako introvert našla :D Opravdu vtipné komixy, sice je to kniha "na hodinku" ale pobaví. :)

Janiss_89
08. února

Jednoznačně plný počet. Je to sice kniha na pár desítek minut, ale je naprosto dokonala. Z 99% jsem se v ni viděla. Myslela jsem, že jsem na světě jediná, ale je nás víc :D Fakt všem introvertům, asociálům a dalším "podivínům", kteří bojují s každodenním životem a snaží se utéct dospělosti co to jde, tak jim tu knihu vřele doporučuji. Strip s wifi a čucháním knih 100% :D

Candide
08. února

Až se mě příště někdo bude ptát na vtipnou knížku o introverzi, doporučím toto :D

nikdonekdy
07. února

Tolikrát jsem se v knize viděla. Skvělá kniha

kikies
01. února

:D :D :D Opravdu vtipné čtení. Nepatřím sice k fanouškům knižního vydávání komiksů a přije mi tak trochu škoda plýtvat papírem na něco, co je přečtené celé za cca hodinku, ale to nemění nic na faktu, že je to opravdu vtipné a podařené dílko. Autorka ví, co dělá, a umí to dobře, jen bych zůstala u nějaké jiné formy vydávání - na internetu nebo v nějakém časopise mi to přijde víc namístě, takto před sebou pořád vidím ten nepoměr mezi množstvím vynaložené práce s vydáním knihy a času, který každý potřebuje k přelouskání jednotlivých stripů... Ale to jen tak na okraj :-)

Ditules
30. ledna

Proč mám pocit, že autorka mi vidí do hlavy? V mnoha z nich jsem se viděla. Nejvíc mě pobavil ten strip s oblečením. :D

martina5069
21. ledna

Super kniha komixů. Je to vtipné, je to pravdivé, v hodně pasážích jsem se i viděla. Je to jedna z těk knih, kterou budete otevírat znovu a znovu , když vás přepadne depka. Někde jsem četla že má autorka svoji stránku kam přidává dalši a další komiksy, že by byl druhý díl ?

BrozaM
18. ledna

Co si bude nalhávat, na každé stránce jsem se viděla - přesné. Zasmála jsem se a všem na potkání doporučuji. (y)

Alpasstyle
17. ledna

Zábavný a odpočinkový komiks o každodenních věcech. Skvěle ztvárněno, super práce :-D

Gooverka
12. ledna

Hlavně v knihomolských komiksech jsem se zhlédla naprosto dokonale. Skvělá kniha, která je o běžných věcech u kterých se ale zasmějete.

Pistácie
11. ledna

Skvělá kniha ve které se musí shlédnout snad každý, minimálně skoro ve všem. Pobavila jsem se, ale také zamyslela nad tím, kolik toho je opravdu reálné o mě samotné.

maygirl
04. ledna

Naprosto skvělá kniha. Doufám, že vyjde v českém překladu pokračování. Autorčin web sleduji už delší dobu a co nový obrázek, to perla. Doporučuji všemi deseti!

Heyhey
02. ledna

Deset hvězd a doporučím každému, koho potkám.

zdenek5887
30.12.2016

;D ... Zatraceně trefný a vtipný. V těchto stripech se najde snad úplně každý. A kdo ne, ten kecá!